reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić 2 latkowi na Mikołaja i Święta?

Popieram @olka11135 w sprawie wózka. Moja mała też ma taki z regulowaną rączka. Taka regulacja pozwala, że wózek różnie razem z dzieckiem i niezależnie od jego wzrostu wózek będzie pasował.
Moja rok temu mając tyci więcej niż 1,5 roku dostała na Święta min Duplo, drewniane warzywa na magnes i do tego garnki, patelnie itd. Do dziś chętnie się tym bawi.
Syn jako taki maluch także uwielbiał Duplo i drewniana kolejkę którą z czasem rozbudowywali sny o kolejne elementy. Kolejka teraz chętnie bawi się córka.
 
reklama
o Albiku już słyszałam wielokrotnie - jak to działa?
masz magiczny długopis, który po przyłożeniu do różnych miejsc na stronie książki opowiada historię, wymawia gatunki zwierząt i opowiada o nich ciekawostki, mówi słówka po angielsku itp. Warto wygooglać sobie recenzje i filmiki na ten temat, bo jest dużo różnych możliwości. Są też gry, puzzle, lub naklejki do tworzenia nagrań samemu. My jeszcze wszystkich funkcji nie próbowaliśmy, ale książeczki syn lubi.
 
masz magiczny długopis, który po przyłożeniu do różnych miejsc na stronie książki opowiada historię, wymawia gatunki zwierząt i opowiada o nich ciekawostki, mówi słówka po angielsku itp. Warto wygooglać sobie recenzje i filmiki na ten temat, bo jest dużo różnych możliwości. Są też gry, puzzle, lub naklejki do tworzenia nagrań samemu. My jeszcze wszystkich funkcji nie próbowaliśmy, ale książeczki syn lubi.
A w jakim wieku syn? Bo mój się szybko znudził, miał 2,5 roku jak mu kupiliśmy.
 
A właśnie, jeszcze z zabawek. Synek w zeszłym roku dostał kuchnię z Ikei, zestaw plastikowych garnków, miseczki, sztućce i drewniane warzywka na magnes. To był tak super udany prezent, że ciągle jest w użyciu, prawie codziennie, a już przecież rok minął. Zapomniałam o niej, bo traktuję już jako stały element wyposażenia jego pokoju 😁

Czyli popołudnie wolne, jak tylko dostanie 😁
Też myślałam o kuchni w tym roku 🥰 sprawdza się u naprawdę wielu!
 
Kupiłaś mnie tyn konikiem :D Miałam jeszcze kartę podarunkowa do Smyka i moje dwa Smyki dostaną po prostu wspólny, ale konkretniejszy prezent na Mikołaja :) Malutkiej będziemy nakładać płozy, a naszemu Szatanowi zmieniać na kółka ;) A na Święta pójdziemy zdecydowanie w tematy motoryzacyjne :) My kupimy tor, jakies autko, autko też można podpowiedzieć dziadkom:D
Z autek to polecam te zdalnie sterowane, pomarańczowo-niebieskie z Chicco. Kupiłam je w prezencie swojemu chrześniakowi. On ma akurat dwa latka i to żywioł nie dziecko 😅 moim zdaniem autko jest fajne, bo oprócz takiego przyjaznego wyglądu, nie jest kanciaste, więc jak wjedzie na przykład w ścianę to obejdzie się bez uszkodzeń. Autko wydaje też różne dźwięki, na przykład odgłos klaksonu. U mojego chrześniaka to teraz pierwszorzędna zabawka, więc cieszę się, że prezent okazał się trafiony :)
 

Załączniki

  • inbound3729951441441669629.jpg
    inbound3729951441441669629.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Któraś z Was poleciała w tym lub innym wątku autko zdalnie sterowane. Mogę prosić o fotkę lub link albo info gdzie kupione. Moja 2,5 latka stwierdziła, że takie by chciała 😁
 
Do góry