reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić dla chłopca 12m+?

Marynia88

Moderator
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
8 273
Miasto
Piotrków Trybunalski
Mój synek jest już mobilnym brzdącem, znudziły Mu się zabawy na macie piankowej (która swoje już odsłużyła) i macie edukacyjnej (którą mogę przerobić na taki mini basenik z piłkami). Postanowiłam te dwie rzeczy usunąć z jego kącika zabaw ale nie wiem czym je zastąpić. Myślałam o namiocie z tunelem czy zwykłym namiocie do pokoju albo jakimś domku...teraz naszły mnie wątpliwości i już sama nie wiem.
Macie może jakieś propozycje? Może posłużycie własnym doświadczeniem? Naprawdę chcę usunąć te dwie zabawki i zająć tę wolną przestrzeń która się pojawi czymś super i mega. Pomóżcie.
Dodam że synek ma za chwilkę 14 miesięcy i jest baaardzo żywym, biegającym dzieckiem.
 
reklama
U nas w tym wieku dominowała mała motoryka (tablica manimulacyjna jak najbardziej), duża drewniana kostka manipulacyjna - pchacz (nauka chodzenia) , pierwsze dwuelementowe puzzle (z dziurką) plus oczywiście zabawy w piachu - przesypywanie, przelewanie itp. I jeszcze pierwsza ciastolina (dla najmłodszych dzieci firmy SES). I przebijak z młoteczkiem.
O przebijak z młoteczkiem też może być hitem i ciastolina.
 
reklama
Auto to jest jeździk tak? Mam w planach zakupić bo myślę że to się u Nas sprawdzi. Odkurzacz też może być strzałem w 10tke.
A na zdjęciach poprostu śliczności (i nie chodzi o zabawki😁)
Mój też lata po całym domu z różnymi pojemnikami ale na takie koszyki nie wpadłam.
Kosz też może być super pomysłem bo lubi rzucać piłkami.
Dziękuję, Lilianka ma 14 miesięcy :D mamy ten sam problem co Ty w kupowaniu nowości. To jest jezdzik.
 
Dziękuję, Lilianka ma 14 miesięcy :D mamy ten sam problem co Ty w kupowaniu nowości. To jest jezdzik.
Ooo, mój ma za pare dni 14 miesięcy...i już miałby pierwszą koleżankę😁
Teraz mój brzdąc właśnie bawi się takim krzesełkiem grającym które ma takie światełko lampkę z boku i gdy je przyciśniesz to mówi i pali się światełko. Mój synek przyciska je....głową🤔 teraz wiem że ta tablica manipulacyjna nie byłaby u Nas dobrym pomysłem😁
 
Do góry