reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić dla chłopca 12m+?

Marynia88

Moderator
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
8 273
Miasto
Piotrków Trybunalski
Mój synek jest już mobilnym brzdącem, znudziły Mu się zabawy na macie piankowej (która swoje już odsłużyła) i macie edukacyjnej (którą mogę przerobić na taki mini basenik z piłkami). Postanowiłam te dwie rzeczy usunąć z jego kącika zabaw ale nie wiem czym je zastąpić. Myślałam o namiocie z tunelem czy zwykłym namiocie do pokoju albo jakimś domku...teraz naszły mnie wątpliwości i już sama nie wiem.
Macie może jakieś propozycje? Może posłużycie własnym doświadczeniem? Naprawdę chcę usunąć te dwie zabawki i zająć tę wolną przestrzeń która się pojawi czymś super i mega. Pomóżcie.
Dodam że synek ma za chwilkę 14 miesięcy i jest baaardzo żywym, biegającym dzieckiem.
 
reklama
Pierwsze co przyszło mi do głowy to tablica manipulacyjna.
Jeszcze postaram się wrócić pamięcią do tamtych czasów i jak mi coś przyjdzie do głowy, to dam znać.
 
Pierwsze co przyszło mi do głowy to tablica manipulacyjna.
Jeszcze postaram się wrócić pamięcią do tamtych czasów i jak mi coś przyjdzie do głowy, to dam znać.
No to już przeszukuje internet, coś mi się o uszy obiło kiedyś z tymi tablicami ale nic konkretnego chyba.
Oczywiście czekam na Twoje dalsze propozycje.
 
U nas w tym wieku dominowała mała motoryka (tablica manimulacyjna jak najbardziej), duża drewniana kostka manipulacyjna - pchacz (nauka chodzenia) , pierwsze dwuelementowe puzzle (z dziurką) plus oczywiście zabawy w piachu - przesypywanie, przelewanie itp. I jeszcze pierwsza ciastolina (dla najmłodszych dzieci firmy SES). I przebijak z młoteczkiem.
 
Tablica manipulacyjna, sortery, krążki do nadziewania, piłki, coś co trzeba pomyslec. Samochód do odpychania, warsztat dla dzieci. wybór jest ogromny :) tylko żeby jeszcze.portfel był bez dna haha
 
No właśnie tak patrzę na te tablice i są super ale ja jakoś swojego brzdąca nie widzę bawiącego się tym. Taką tablicą jest dla niego całe mieszkanie (oczywiście pod moim czujnym okiem) i nie wiem czy On by z tej wolności zrezygnował. Oczami wyobraźni już widzę jak coś na tej tablicy nie idzie po jego myśli i albo ciska nią po mieszkaniu robiąc straty albo jeszcze gorzej wali w nią głową. Z drugiej strony Wasze dzieci bawiły się takimi tablicami więc może....
 
IMG_20200415_151500_1.jpg
IMG_20200528_171724.jpg
IMG_20200415_092408.jpg
IMG-20200526-WA0006.jpeg

To są ulubione zabawki. Ten kosz to hit. Auto, różne koszyki i odkurzacz upolowany w ciuchu.
 
reklama
Zobacz załącznik 1125851Zobacz załącznik 1125854Zobacz załącznik 1125855Zobacz załącznik 1125856
To są ulubione zabawki. Ten kosz to hit. Auto, różne koszyki i odkurzacz upolowany w ciuchu.
Auto to jest jeździk tak? Mam w planach zakupić bo myślę że to się u Nas sprawdzi. Odkurzacz też może być strzałem w 10tke.
A na zdjęciach poprostu śliczności (i nie chodzi o zabawki😁)
Mój też lata po całym domu z różnymi pojemnikami ale na takie koszyki nie wpadłam.
Kosz też może być super pomysłem bo lubi rzucać piłkami.
 
reklama
Do góry