reklama

Co kupic na prezent gdy urodzi się dziecko

1. lulilaj.pl

lulilaj.pl Początkująca w BB

Cześc dziewczyny :)

prowadzę firmę z akcesoriami dla dzieci lulilaj.pl i zastanawiam się co najczęsciej kupujecie na prezent dla świeżo upieczonych rodziców? Wasze podpowiedzi są dla mnie na wagę złota. Każda odpowiedz zostanie nagrodzona rabatem :)

Ewa
    Mama Wiki

2. basiab87

basiab87 Początkująca w BB

Cześć:)

Ja polecam super smoczek czyścioszek hehe:) Ostatnio go odkryłam i zakupiłam mojej małej Klarze. Firma to Razbaby, zamawiałam na allegro, być może jest jeszcze do kupienia bo w Polsce pierwszy raz się z takim spotkałam. Cena może odstraszać bo to 30zł, ale naprawdę warto:) Nie trzeba za każdym razem kiedy smoczek spadnie biegać pod kran i go opłukiwać. Praktyczna rzecz, która będzie służyć i dzieciątku i rodzicom:)

3. reklama
  4. auliya

auliya kwiecień '09 '14 gru'15

Fajnym pomysłem dla mamy która wszystko ma jest np. etui na książeczkę Etui na książeczki - Maamy with love ...
    W tej kategorii sprawdzi się również tort lub bukiet z pieluszek jednorazowych lub zestawu ubrań.

Jeśli znajomi których chcemy obdarować będą/są po raz pierwszy rodzicami to prawie każda zabawka z firmy fisher prize lamaze lub bright starts będzie super pomysłem
    http://www.e-mama.pl/galerie/k/kolorowe-kolka-24-szt_4903.jpg
    OBALL zestaw kółeczek 12 el. 81506 :: Bright Starts
    Bright Starts Grzechotka Żaba,Kacz. Od 0M+ opinie użytkowników, dane techniczne, ceny - Cokupic.pl
    Oball Z Kulką Miękka Grzechotka Gryzak Piłka 15Cm 81035 opinie użytkowników, dane techniczne, ceny - Cokupic.pl
    chyba na razie tyle :p

Poleć forum