reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

PREZENTY DLA DZIECKA, FAJNA PRODUKTY DLA DZIECI

Co kupic na prezent gdy urodzi się dziecko

Rozwiązania
0
Cześc dziewczyny :)

prowadzę firmę z akcesoriami dla dzieci lulilaj.pl i zastanawiam się co najczęsciej kupujecie na prezent dla świeżo upieczonych rodziców? Wasze podpowiedzi są dla mnie na wagę złota. Każda odpowiedz zostanie nagrodzona rabatem :)

Ewa
Mama Wiki

reklama
Rozwiązania
0
Cześć:)

Ja polecam super smoczek czyścioszek hehe:) Ostatnio go odkryłam i zakupiłam mojej małej Klarze. Firma to Razbaby, zamawiałam na allegro, być może jest jeszcze do kupienia bo w Polsce pierwszy raz się z takim spotkałam. Cena może odstraszać bo to 30zł, ale naprawdę warto:) Nie trzeba za każdym razem kiedy smoczek spadnie biegać pod kran i go opłukiwać. Praktyczna rzecz, która będzie służyć i dzieciątku i rodzicom:)

auliya

kwiecień '09 '14 gru'15
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Fajnym pomysłem dla mamy która wszystko ma jest np. etui na książeczkę Etui na książeczki - Maamy with love ...
W tej kategorii sprawdzi się również tort lub bukiet z pieluszek jednorazowych lub zestawu ubrań.

Jeśli znajomi których chcemy obdarować będą/są po raz pierwszy rodzicami to prawie każda zabawka z firmy fisher prize lamaze lub bright starts będzie super pomysłem
http://www.e-mama.pl/galerie/k/kolorowe-kolka-24-szt_4903.jpg
OBALL zestaw kółeczek 12 el. 81506 :: Bright Starts
Bright Starts Grzechotka Żaba,Kacz. Od 0M+ opinie użytkowników, dane techniczne, ceny - Cokupic.pl
Oball Z Kulką Miękka Grzechotka Gryzak Piłka 15Cm 81035 opinie użytkowników, dane techniczne, ceny - Cokupic.pl
chyba na razie tyle :p

Do góry