reklama

Co kupić na rocznicę ślubu mężowi

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez fanta20062, 7 Czerwiec 2011.

1. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

W związku z tym, że zbliża się Nasza rocznic ślubu. Chciała bym mężowi zrobić jakiś orginalny prezent. Planuję kupić mu koszulkę z jakimś śmiesznym nadrukiem... Myślę co jeszcze. Macie jakieś orginalne pomysły?

2. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

ja chciałam zafundować mężowi lot na motolotni na urodziny ale niestety nie wyszło więc może w tym roku spróbuję, widziałam też fajne pakiety typu dzień faceta całodniowy wypad na którym są jakieś wspinaczki paint ball i inne atrakcje no ale zależy co kto lubi:)

3. reklama
  4. fanta20062

paint ball jest dobrym pomysłem :tak:. Wart zastanowienia. Rozejrzę się jak to wygląda w Szczecinie.

5. misia_86

misia_86 Fanka BB :)

Mój zawsze chciał skoczyć ze spadochronem więc zastanawiam się nad takim prezentem. Widziałam, ze są skoki w tandemie z instruktorem. Boję się jednak czy jest to bezpieczne...

6. fanta20062

Misia, jak dla mnie trochę za droga sprawa a ja bym nie chciała z moim T skakać, a w paint ball z chęcią z nim zagram ;-)

7. fanta20062

Myślałam i wymyśliłam ;-). Magdzik, żeby zrobić wypad na paint ball musi być grupa zorganizowana pow.6 osób <co by było mało romantyczne :-D>. Więc wymyśliłam wyopad na gokardy. Muszę tylko wszystkiego się dowiedzieć ;-)

8. __AaniaA__

__AaniaA__ Początkująca w BB

Ja znalazłam nie dawno super stronę z super rzeczami. Można niej znaleźć bardzo oryginalne i pomysłowe rzeczy. Nie są może najtańsze, ale bardzo efektowne i unikalne. Nie mówię, żeby je od razu kupować, można się jedynie zainspirować tą strona :) Polecam chociaż sprawdzić. Można zaskoczyć kogoś super pomysłowością, gustem, fantazją :) mam nadzieję, że komuś pomogłam :) pozdrawiam :)
    Oto link do strony:

Prezenty

9. milunka

milunka Zaciekawiona BB

10. reklama

Poleć forum