reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kwietniowe mamy robia w wolnym czasie-nasze pasje i zainteresowania

ja mam imie synka i date narodzin :) na reku no i zrobie tez pozniej imie i date drugiego szkraba
w jezyku kolca tez mialam ale wyjelam po kilku latach noszenia zaczal mnie wkurzac a szkliwo na zebach ucierpialo...:(
ja jestem wybredna co do tatuazy .. lubie roznego rodzaju napisy :) dlatego jeszcze mam nadzieje napisac sobie cos tu i tam:D
moje ulubione miejsce na tatuaze to rece:) ale nie lubie jak pierwsze co tatuaze rzucaja sie w oczy dlatego fajnie jak sa troche ukryte. np po wewn. stronie reki :)
 
reklama
no ja z tego samego założenia wychodze, dlatego mój pierwszy był robiony na łopatce, bo wiedziałam, że sama mogę mieć go dość, teraz chcę właśnie napis, też pewnie imiona dzieci i daty i właśnie na przegubie ręki lewej :tak: a na przegubie prawej zobić sobie coś identycznego jak mój R, wymyślę jakiś symbol tylko nasz :-), a tribali nie trawię, dla mnie to żaden artyzm, tzn ok jak ktoś ma, ja na swoim ciele nigdy tribala bym nie wydziarała :no:
 
A moją pasją są psy. I to niezwykłe, bo te porzucone. W schroniskach, domach tymczasowych na ulicach. W Polsce takich psów jest ponad 100 TYSIĘCY (w samej Warszawie w schronisku jest ok 2500). Jest wielu wolontariuszy, ale na tą ilość to tylko namiastka.

Od 2 lat mam mojego wymarzonego. I jest wymarzony nie dlatego, że jest to jakaś rasa. Ma cudowny charakter. Razem trenujemy dogtrekking (bieg z psem na orientację), ale obecnie musimy ograniczyć się do spacerków.

Jak znajdę zdjęcia to później wkleję
 
Ostatnia edycja:
QUOTE] kochanie a co to
 
Tasia, super oryginalna pasja, aczkolwiek na FB pełno teraz takich psich azyli, co i rusz udostępniam jakieś nowe, aż żal, czasem chciałabym je wszystkie zabrać do siebie, bo miejsce na ogródku jest, ale nie miałabym sił sprzątać po nich i nie miałabym pieniędzy ich wszystkich wykarmić- to jest właśnie najsmutniejsze...teraz na FB krąży "fajny" wpis 246402_369199583160164_1858008554_n.jpg
 
Nie mam FB, ale wiem, że krążą bo jest specjalne psie forum (dogomania.pl)

Najgorsze w Polsce jest właśnie niewiedza. Psy bez rodowodu, rozmnażane na potęgę jest po prostu złe. Byłam raz na interwencji w likwidacji pseudohodowli. Psy rozmnażane każdy z każdym, w klatkach, na łańcuchach. A na allegro Yorki za 350 zł (opis że z warunków domowych)
 
Tasia super,że są tacy ludzie jak Ty !! ja kocham zwierzaczki - teraz mam pieska ( golden retrievera ) - dostałam go w "spadku" bo dziewczyna wzięła i nie miała czasu dla niego... Kiedyś wezmę sierściucha ze schroniska bo strasznie mi szkoda tych biednych zwierzaków!
Dotkas Okropne to ale prawdziwe.. ludzie biorą szczeniaka i traktują to jak pluszaka a to żywa istota !!
 
reklama
Do góry