reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kwietniowe mamy robia w wolnym czasie-nasze pasje i zainteresowania

Oliwka, cudne, zawsze chciałam malować na płótnie, ale zatrzymałam się na papierze i węglu, no kiedyś po murach sprayem mazałam, jak byłam na etapie Skate Girl (lata temu) :-D
 
reklama
Tak maluję na płótnie farbami olejnymi ale uwielbiam też rysować pastelami suchymi... ostatnio trochę zaniedbałam swoja pasję, brak czasu... ale teraz na wiosnę jak będę chodzić na spacerki jak maluch będzie spał to zamierzam wykorzystać każdą chwilę :-)
 
Przepiękne te Wasze zdjęcia, obrazy, szczena opada :-)


Mnie się też marzyła fotografia ale moj aparat jest do niczego. Byl czas ze mialam kupic lustrzanke, napalilam sie na nia ale jednak zrezygnowalam, moze kiedys ;-)


Ja ogólnie "jestem chora" na punkcie rekodziela- uwielbiam tworzyc- to taka moja pasja- decoupage, tworzenie z mas termoutwardzalnych, koralikow, szycie i rozne inne rzeczy jeszcze po glowie mi chodza.
Od dlugiego juz czasu mam przerwe bo to czasu malo bo dzieci, to remonty- a hobby kosztuje.

Teraz zal tej przerwy bo bardzo bardzo mi tego brakuje.

W ostatnich dniach jednak sporo latam po internecie w wolnym czasie, zastanawiam sie co kupic i planuje wielki powrot :-p.
To daje mi pozytywnego kopa :tak:, cos czego mi teraz bardzo trzeba.

Tak poza tym po rodzicach mam talent do rysunku i podobno ladnie spiewam (lubie bardzo) ale warsztatu brakuje heh.
 
ale Wy zdolne jesteście. A wiecie jaki był mój najgorszy przedmiot w szkole.... plastyka:-p To powinien być przedmiot dodatkowy. Ile ja się napłakałam w podstawówce z tego powodu.
 
Tasia ja tak samo.. haha :-p
Oliwka pięknie malujesz, zazdroszczę talentu!
Dotkass, pchla , cytrusik Super zdjęcia dziewczyny!;-)

Ja starałam się uczyć szyć bo mama ma ogromny talent więc mam dobrego nauczyciela pod ręką ale chyba talentu brak :-(
 
reklama
Do góry