reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kwietniowe mamy robia w wolnym czasie-nasze pasje i zainteresowania

Pchla_Szachrajka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2012
Postów
638
Kochane Kwietniowki - zaczynam ten mily mam nadzieje watek, w ktorym kazda z nas moze opowiedziec co takiego lubi robic jak ma pare minutek wolnego. Czasami wydaje sie, ze nie robicmy nic szczegolnego, ale inni wcale tak nie mysla...Do dziela, chwalcie sie Dziewczyny:)
 
reklama
Wpisuje sie wiec pierwsza:)

Zainteresowan mam cale mnostwo, ale chyba jedna z najwierniejszych to fotografia. Robie zdjecia od malenkosci, kiedy to dostalam pierwszy aparat i wywolywalam zdjecia w lazience z wujkiem:)
Dzis troszke sie zmienilo, choc brakuje mi tradycyjnej ciemni...:)
Pokazuje wam dwa zdjecia z dwoch sesji stylizowanych. Ciekawe co myslicie....

noy.jpgl4a.jpg

No a teraz wy:)
 
u mnie niestety jest nieco.... bardziej szaro.... ja od czasu kiedy urodzila sie nasza coreczka to w sumie stracilam swoje zainteresowania, w sumie w tym roku skonczykam studia, wiec do tej pory byla praca, szkola, dziecko, rodzina, teraz jest praca, dom.... wczesniej robilismy wszystko na mielismy ochote, teraz nam na wszystko brakuje czasu, dziecko jest dla mnie najwazniejsze, a i tak uwazam ze za malo czasu jej poswiecam....
wolnego czasu raczej brak, teraz jeszcze doszly rzeczy zwiazane z budowa, ciagle jestesmy pochlonieci sprawami a jeszcze sie budowa nie zaczela.... gonimy ze wszystkim, ze czasem mi sil brak, mimo ze jestem zapalona optymistka ktora w kazdej nawet najczarniejszej syt. znajdzie kolorowy pkt ktory mnie doladowywuje zastrzykiem energii :-D
 
Ja również uwielbiam fotografię. :) Robię zdjęcia dla własnej przyjemności, oczywiście większość moich zdjęć związana jest z moją. córką :) Zawsze ciągnęło mnie do fotografii ale dopiero rok temu zostałam posiadaczką cyforwej lustrzanki i 2 obiektywów( ze względów finansowych) Na chwilę obecną nie wrzucę fotek bo wszystkie są na moim lapku.. ale jak go zreanimują nadrobie zaległości
 
Ostatnia edycja:
hmm a ja jakoś nie mam nic szczególnego, uwielbiam śpiewac, jak byłam mała jeździłam na konkursy, ale teraz jakoś nie śpiewam i nikt nawet nie wie ze umiem :p
i bardzo lubię decoupage, co prawda zdarzyło mi się zrobić tylko jedną rzecz, miało to być opakowanie na herbatę :) wyszło śliczne :) teraz służy jako pudełko na kolczyki :D
mam nadzieje ze jak znajde troche czasu to sie troche podszkole w tej technice :)
a zdjęcie pokaże innym razem, bo nie mam teraz czasu robic, mała idze spac a potem goście będa :)
 
zonqa super Te Twoje kartki, piękne są, widać, że wkładasz w nie serce, mają duszę :tak::-)

ja jak pisałam zainteresowań też mam wiele, ale kocham śpiewająco fotografować :-D tu kilka moich wypocin:
makro, które kocham: 20111003 (2).jpg20111003 (3).jpg20111003 (4).jpg
20111117  (6).jpg20111117  (7).jpg 20120505-001.jpg20120816 (2).jpg20120816 (8).jpg
 

Załączniki

  • 20111117  (5).jpg
    20111117 (5).jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 138
Ostatnia edycja:
zonqa piekne te kartki...ja od dawna marzylam by wlasnie na swieta zrobic samodzielnie kartki....tylko no coz, nawet nie wiem jak sie do tego zabrac...?Od czego zaczac? Co kupic? Hmmm...prosze o porady:)Manualnie jestem w miare uzdolniona po mamie, pomysly tez mam, ale gorzej z technika...:)
 
reklama
Ja również uwielbiam fotografię. :) Robię zdjęcia dla własnej przyjemności, oczywiście większość moich zdjęć związana jest z moją. córką :) Zawsze ciągnęło mnie do fotografii ale dopiero rok temu zostałam posiadaczką cyforwej lustrzanki i 2 obiektywów( ze względów finansowych) Na chwilę obecną nie wrzucę fotek bo wszystkie są na moim lapku.. ale jak go zreanimują nadrobie zaległości

ankzoc no to mamy wspolna pasje:)))) Doskonale cie rozumiem jelsi chodzi o ceny obiektywow...ja rok temu kupilam swoj wymarzony obiektyw i nikomu z bliskich nawet nie wspomnialam ile kosztowal...
Ja tylko pare razy robilam zdjecia dzieci...I uwazam, ze uchwycenia naturalnych, czystych emocji to cos najpiekniejszego na swiecie. Jak znajde to powrzucam:) Ja zdjecia mam ulokowane na dyskach zewnetrznych a teraz latam pomiedzy dwoma domami bo sie przeprowadzamy, ale w jak juz sie zrobi spokojniej to pokaze co wyczarowalam:)
A tymczasem czekam na twoje;)
 
Do góry