reklama

Co lepsze? Pieluchomajtki czy może pieluszki?

Rozwiązania
0
Hej! Pytam czy lepsze pieluchomajtki czy może pieluszki? Bo niedługo rodzi mi się syn!

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej! Pytam czy lepsze pieluchomajtki czy może pieluszki? Bo niedługo rodzi mi się syn!
Zwykłe pieluszki póki syn chodzić nie zacznie. Później, z tego co u córki zauważyłam, o wiele wygodniejsze do chodzenia/biegania są pieluchomajtki (lepiej w kroczu leżały, dziecku było wygodniej chodzić - to tak z mojego doświadczenia powiem), a jeśli jeszcze będzie ci syn uciekał z przewijaka to o wiele łatwiej założyć takiemu pieluchomajtki gdzieś latając za nim po domu niż pampersa na leżąco. :D

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Mi łatwiej założyć pieluche. Nienawidzę pieluchomajtek bo wycieka z nich wszystko. Niestety nie mają falbanek. Łatwiejsze to to też wcale nie jest. Przynajmniej dla mnie. Zresztą łatwiej mi zalozyc zwykła nawet na stojąco bo portki tylko w dół i jest na pupie a do pieluchomajtek musisz wszystko ściągać. Poza tym dla noworodka tylko pieluszki, nie ma pieluchomajtek.

littlebabe

Rozwiązania
0
Mi łatwiej założyć pieluche. Nienawidzę pieluchomajtek bo wycieka z nich wszystko. Niestety nie mają falbanek. Łatwiejsze to to też wcale nie jest. Przynajmniej dla mnie. Zresztą łatwiej mi zalozyc zwykła nawet na stojąco bo portki tylko w dół i jest na pupie a do pieluchomajtek musisz wszystko ściągać. Poza tym dla noworodka tylko pieluszki, nie ma pieluchomajtek.
To chyba zależy, które pieluchomajtki bo np. Pampers mają falbanki i bokami nic nie ucieka jeśli dobrze rozmiar dobrany.

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Dla maluszka tylko pieluszki (ja akurat polecam wielo, ale to moja prywatna opinia)
Jak syn będzie chodził, uciekał, itd., to wtedy będziesz się zastanawiać - dużo też zależy od budowy dziecka i wielu innych czynników - ale na takie zastanawianie się masz koło roku czasu

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Noworodkowi pieluszki, później jak ci brzdąc będzie wierzgał i uciekał to sobie sama opracujesz co lepsze. Ja jestem na pieluchomajtkach. Dziecko w pewnym momencie zaczyna jarzyc i samo ci pomoże zakładać pieluchomajtki.

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
My przeszłysmy ma pieluchomajtki na etapie raczkowania. Dziecko z tych zywotnych, uciekajacych, nieprzewijakowych :-)
Czasami pieluchy w nocy na śpiocha.
Jeszcze nigdy nam nic nie wyciekło, chłonnosc i szczelność oceniam tak samo dla obu modeli.

reklama

joanna84-84

Miasto
Kartuzy
Rozwiązania
0
Nie lubię pieluchomajtek, wolę zwykłe "pampersy". Wkurzało mnie w nich to, że jak chciałam córkę przewinąć, to musiałam ją rozebrać. Pieluchy pod tym względem są "szybsze".

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019