reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co lubicie w seksie? :)

Ja najbardziej lubie tą bliskość i czułość mojego męża. Mieliśmy taki okres, że się nam to znudziło.... Wtedy z odsieczą przyszły różne zabawki i gadżety ;) Osobiście polecam jadalną bieliznę. Facetów strasznie to kręci :p:p
 
reklama
Ja uwielbiam seks, bo lubie sprawiać przyjemność partnerowi. Najlepszy jest taki, gdy wiem że jesteśmy sami. W miejscach gdzie nie musimy sie hamować i uciszać. Najlepiej wieczorem, po prysznicu...
 
Wszystko 😄 Mój mąż to mój pierwszy facet w łóżku. Seksu zakosztowałam po 30'tce. I nieraz jest tak, że to ja chcę bardziej niż on. Mąż oczywiście zadowolony, bo nigdy nie odmawiam gdy jego najdzie ochota ale ja i tak chciałabym dużo częściej. Może to kwestia tego że dochodzę za każdym😏 razem dlatego TAK mi się to podoba
 
Od 6 miesięcy seks mi tylko przeszkadza i uważam go za stratę czasu 🤨ale dawniej uwielbiałam po prostu tą bliskość , romantyzm i klimat oraz zadowolenie mężczyzny po wszystkim 🥰orgazm jest spoko ale nie najważniejszy
 
Co najbardziej lubicie w seksie?
Za co najbardziej lubicie seks?
Co Was najbardziej podnieca?
Co daje Wam największą przyjemność?

Wydaje mi się, że większość ludzi za cel seksu uważa orgazm, a ja lubię pieścić się i pieścić, nawet gdyby finiszu miało nie być :p
Pieszczoty stóp, mineta
 
Do góry