reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

u mojej koleżanki na przepowiadali chłopca....urodziała się oczywiście dziewczynka, podczas USG bawiła się pępowinką hhahahahahah
no a u mnie Gin powiedziała, że na ten etap ciąży (19 tydzień) raczej dziewczynka, ale zaznaczała, że to nie na 100%, więc nadal czekamy... ;)
 
reklama
Umówmy się że nie będę notować naszych przeczuć tylko orzeczenia gina, ok?
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka

hmmm czyżby dziewczynki były górą? ;D
 
My nie wiemy co bedzie,ale wszyscy twierdza ze clopczyk,moim znajomym powiedzieli ze bedzie nz 100 cl=hlopak,a urodzila sie dziewczynka,coz za pomylka,wszystko maiala niebieskie,ale to przeciez tez ladny kolor dla dziewczynki.
 
ja tez jeszcze nie wiem co będzie - bo mój lekarz powiedział ze ze względu na moją budowę i tłuszczyk na brzuszku nie bedzie łątwo stwierdzic cóz "takiego" nam się urodzi :) nie wiem dlaczego mówie o dzidzi "ON" ale ostatnio wymyslamy z męzem imiona dla dziewczynki :D
W połowie wrzesnia maż zacznie mały remoncik pokoiku dzieciecego - ma oberwac stare tapety i pomalowac pokoik, i juz teraz zastanawiamy sie jaki wybrac kolor dla maleństwa :) moze zrezygnujemy jednak z niebieskiego i odcieni rózu a wybiorę cos z jasną zielenią lub zółcia - bedzie uniwersalnie ;)
 
Ja jeszcze nie wiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka za 2 tyg mam usg 3d więc mam nadzieję że wtedy się dowiem. wszyscy mi mówią że będzie chłopiec bo " ładnie" wyglądam ale czas pokaże co się kryje w moim brzuszku ;)
 
Abi nie wierz w zabobony bo moja szwagierka daleka była od ideału będąc w ciąży-pryszcze na twarzy, dekolcie, pleckach
a urodziła cudnego synka, ja ponoć mam mieć córkę a nie mam jakiś drastycznych zmian skórnych poza paroma krostkami
które równiez przed ciążą miałam wiec na to nie ma reguły :)
 
Też tak myślę moja siostra tak jak ja zajadała się śledziami, ogórkami i grzybkami w occie a ma 2 córki. Moja mama mówi, że też ładnie wyglądała będąc ze mną w ciąży. Co do zmian skórnych to myślę,że gdybym nie dbała o skórę to też bym miała problemy z dobrym wyglądem... Więc czekam na usg.
 
reklama
Akurat Magda - szwagierka bieg ado kosmetyczki co 2tyg ma bzika na tym punkcie ale zmian hormonalnych nie można ruszać, nawet najlepsza kosmetyczka
nic nie poradzi może załagodzić ale nic poza tym hormony buzują i tyle :(
 
Do góry