reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
Chciałam zaproponować ten wątek, ponieważ często jest tak, że lekarze mówią jedno, a okazuje się że jednak jest inaczej. I zamiast oczekiwanej dziewczynki jest chłopiec:)
Można zrobić listę co ma komu się urodzić i w styczniu czy lutym zobaczyć, czy przepowiednie się sprawdziły co do płci. I przy okazji sprawdzić czy więcej urodziło się chłopców czy dziewczynek :)
Ja niestety jeszcze nie wiem...czekam do 16 września...jeszcze tak długo...
 
reklama
Izabelka ja nie mam wątpliwości co się ma urodzić,w domciu oglądałam jeszcze parę razy nagranie z USG i to napewno jest chłopak hi hi hi:):) Ale będą jaja jak się urodzi dziewczyna,chyba padnę wtedy z wrażenia:):) Pozdrowionka
 
Niezle,mam nadzieję,że tym razem to żadne przekałamnie,licze na dobry sprzęt doktor i swoją własną intuicje,która od początku mi mówiła,że będzie chłopak.Pozdrawiam serdecznie
 
dobry watek:)
Ja nie bede wiedizala bo nie chcemy wiedziec ale od poczatku ciazy mam przeczucie :) kobieca intuiicja mi mowi ze to bedzie chlopczyk :)
A co bedzie to sie okaze :)
Bedzie gwiazdkowa niespodzianka :)
 
U mnie wg wszelkich znaków specjalisty od USG i gini będzie dziewczynka ! ;D

Co prawda wolałabym chłopca - moje miłości również (on był piewrszy i opiekował się 2 siostrami a ja mam starszego brata) ale najważniejsze by nasze maleństwo było zdrowe !!!

ALE prawdę mówiąc nie zdziwię się gdyby lekarze się pomylili - znam kilka takich przypadków. Znajomi przygotowali wszystko dla chłopca a tu mała niespodzianka - Dziewczynka..... :D
 
hej!

Ja mam mieć dziewczynkę, już dwa rzy usłyszałam to od gina, ale zobaczymy ;) Za trzy tygodnie idę na USG 3D to może będę mieć pewność ;) papa
 
Ja jeszcze nie wiem co dzidziuś ma miedzy nóżkami ale intuicja i rodzina zgodnie twierdzi, że to będzie dziewczynka!!! Zawsze marzyłam, że pierwswzy będzie chłopak ale teraz jakoś mnie ta sytuacja przekonała i bardziej nastawiłam sie na dziewczynke. oczywiscie co bedzie to bedzie oby było zdrowe. Pozdrawiam
 
reklama
Ja od 3 dni wiem ze ma być córka ale doktor powiedziała ze jest to pierwszy moment by okreslić płeć wiec teraz mówi mi na 80%
za miesiac powinna być pewność!!
Zobaczymy czy Julcia zamieni sie w Kacperka a już kupiłam sukieneczkę dla niej ;D
 
Do góry