reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

A ja coraz częściej się zastanawiam czy w moim brzuszku na pewno jest chłopiec. Usg mam 16 listopada więc zobaczymy z tym usg troche zaszalałam w końcu będzie 3d połączone z badaniem serduszka przez kardiologa tak dla pewności. jeszcze 3 tyg. nie mogę się doczekać żeby zobaczyć moje maleństwo!
 
reklama
hej
a u nas ma byc dziewczynka, tez jestem ciekawa, czy to do konca sie sprawdzi:)
dodam, ze moja kolezanka na ostatnim usg miala dziewczynke a urodzil sie chlopiec :) nie mogla uwierzyc :)
 
ja tez wczoraj slyszalamostrzezenie od znajomej poloznej. podobo jeden z nalepszych lekarzy w miescie do samogo koncia mowil, ze bedzie dziewczynka, a urodzil sie chlopiec. rodzina byla oburzona.hihihi
mnie wszystko jedno, tylko bobas bylby chyba obrazony, ze sie zwracam do niego jak do mezczyzny.
no i ime trzebaby szybko wybrac. ale i to nie jest problemem.
slyszalam jednak, ze jak sie przewiduje od poczatku chlopca, to kwestia pomylki ma mniejsze szanse procentowo.
 
Mnie jest obojetna płeć maleństwa, nie byłabym zawiedziona gdyby Zuzia nie okazała się jednak chłopczykiem. Najważniejsze żeby te nasze maluszki były zdrowe.
 
Padioqq, ja tak samo uważam, najważniejsze, żeby dzieciaczki były zdrowe i jeszcze grzecznie poczekały w naszych brzuszkach na swoje terminy :)
jednak co do płci naszego dzidziolka żaden z lekarzy nie ma wątpliwości, zobaczymy za jakieś (miejmy nadzieję) 10 tygodni ;) W każdym razie na kasecie z nagraniem usg baaaardzo wyraźnie widać siusiaczek :) Chyba Bartek chce by już traktować go "po męsku" i zwracać się do niego w określonym rodzaju ;D
 
Witam.
Byłam w piątek u gina no i pani doktor stwierdziła że będzie chłopiec. Troche jestem zawiedziona bo miałam nadzieję na drugą dziewczynke no ,ale...najważniejsze że wszystko z maluchem OK.
Mam tylko jeden problem,a mianowicie pojęcia nie mam jak dać mu na imię .
Jeśli byłaby dziewczynka byłam zdecydowana na Milenke,a teraz jestem w kropce.Narazie nic rozsądnego nie przychodzi mi do głowy,ale mam jeszcze troche czasu może coś wymyślę.
Pozdrawiam
 
reklama
Aleksa moze dzidiza zrobi ci niespodzianke i urodzi sie bez siusiaczka :)
bajwazniejsze zeby bylo zdrowiutkie pozdrowienia dla Twojej calej trojeczki :) i maluszka w brzuniu przedewszsytkim :)
 
Do góry