reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mam robic? Prosze pomozcie

Dokładnie... Żeby nie podpaść chłopu będą siedzieć cicho i nawet nie zareagują jak będzie taki dziecko lał. Ostatnio widziałam nagranie z takiej sytuacji, przechodnie nagrali, zareagowali - chłop lał dzieciaka jak poj** a matka stała i się przyglądała i jeszcze dziecku palcem groziła [emoji2356]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kurcze nie znam Jej ale wydaje mi się że Ona naprawdę potrzebuje pomocy, wsparcia że jest zaszczuta przez męża, teściową i innych ludzi. Myślę że tu nie chodzi o to czy Ona chce czy nie chce ale o to czy potrafi.
Chyba Ty albo inna dziewczyna napisała wcześniej że niektórzy zakochują się nie w osobie ale w swoim wyobrażeniu o drugiej osobie i niestety ale tkwią w takim oszustwie. Może autorka posta jest właśnie taką osobą.
niech sobie będzie kim chce, charakter niech sobie ma dowolny, ale jeśli była na tyle silna, żeby zajść w ciążę, to teraz powinna mieć tyle siły, żeby dziecko ochronić przed wszelkim złem. Tymczasem jej patomąż pierze ją, znęca, kto wie czy nie gwałci, a ta będzie z nim siedzieć, bo tak ksiądz powiedział. Nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia.
 
A najbardziej mnie boli, że są tysiące kobiet, wiele z nich tutaj na forum, które cały swój czas poświęcają zajściu w ciążę i dałyby z partnerem dziecku wszystko co najlepsze, miłość, ciepło, czułość i troskę, a taka sobie walnie dzieciaka w przemocowym domu i się nie przejmuje.
 
niech sobie będzie kim chce, charakter niech sobie ma dowolny, ale jeśli była na tyle silna, żeby zajść w ciążę, to teraz powinna mieć tyle siły, żeby dziecko ochronić przed wszelkim złem. Tymczasem jej patomąż pierze ją, znęca, kto wie czy nie gwałci, a ta będzie z nim siedzieć, bo tak ksiądz powiedział. Nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia.
Ja tu poprostu widzę szansę na to że Ona odejdzie od męża. Napisała taki post, prosi o poradę, pomoc, może potrzebuje żeby ktoś Ją pokierował...tu dla mnie nie jest jeszcze pozamiatane.
 
Ja tu poprostu widzę szansę na to że Ona odejdzie od męża. Napisała taki post, prosi o poradę, pomoc, może potrzebuje żeby ktoś Ją pokierował...tu dla mnie nie jest jeszcze pozamiatane.
a ja znam zbyt wiele osób, które się skarżą byle poskarżyć, ale nie robią nic, żeby sobie poprawić. I to jest właśnie taka osoba.
 
A najbardziej mnie boli, że są tysiące kobiet, wiele z nich tutaj na forum, które cały swój czas poświęcają zajściu w ciążę i dałyby z partnerem dziecku wszystko co najlepsze, miłość, ciepło, czułość i troskę, a taka sobie walnie dzieciaka w przemocowym domu i się nie przejmuje.
Dlaczego dajesz sobie prawo, żeby oceniać, kto da dziecku to, co najlepsze? Nie rozumiem, jak w ogóle można napisać „walnie sobie dzieciaka”. Ludzie uprawiają seks i się rozmnażają. Nie Ty ani liczba wykonanych testów owulacyjnych, wizyt u ginekologa ani samodzielnych badań szyjki i obserwacji śluzu określa prawa reprodukcyjne człowieka.
Jeśli autorka nie jest trollem, to jej ciąża została poczęta w stałym (czy zdrowym to inna sprawa) związku, jest pełnoletnia, może uprawiać seks i się rozmnażać. Pary obsesyjnie starające się o dziecko niekoniecznie stworzą najlepsze rodziny.
 
Dlaczego dajesz sobie prawo, żeby oceniać, kto da dziecku to, co najlepsze? Nie rozumiem, jak w ogóle można napisać „walnie sobie dzieciaka”. Ludzie uprawiają seks i się rozmnażają. Nie Ty ani liczba wykonanych testów owulacyjnych, wizyt u ginekologa ani samodzielnych badań szyjki i obserwacji śluzu określa prawa reprodukcyjne człowieka.
Jeśli autorka nie jest trollem, to jej ciąża została poczęta w stałym (czy zdrowym to inna sprawa) związku, jest pełnoletnia, może uprawiać seks i się rozmnażać. Pary obsesyjnie starające się o dziecko niekoniecznie stworzą najlepsze rodziny.

A szkoda. Są osoby co nie powinny mieć dzieci.
 
reklama
Dlaczego dajesz sobie prawo, żeby oceniać, kto da dziecku to, co najlepsze? Nie rozumiem, jak w ogóle można napisać „walnie sobie dzieciaka”. Ludzie uprawiają seks i się rozmnażają. Nie Ty ani liczba wykonanych testów owulacyjnych, wizyt u ginekologa ani samodzielnych badań szyjki i obserwacji śluzu określa prawa reprodukcyjne człowieka.
Jeśli autorka nie jest trollem, to jej ciąża została poczęta w stałym (czy zdrowym to inna sprawa) związku, jest pełnoletnia, może uprawiać seks i się rozmnażać. Pary obsesyjnie starające się o dziecko niekoniecznie stworzą najlepsze rodziny.
no tak, bo wielką szansę mają dać dziecku co najlepsze ci, którzy się gryzą po twarzy i biją.
 
Do góry