reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Co mam zrobić

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
658
Rozwiązania
0
To na co czekasz? :) ruszaj do rozmowy i najlepiej bez owijania w bawełnę. Może jest tak że on też chcę być ojcem tylko nie wie jak zacząć temat ( bo to wkońcu facet :-D)
 
reklama
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
10
Rozwiązania
0
No problem leży tu że ja za miesiąc zaczynam pracę a od września robię nowy kierunek a jemu został rok magisterki. Pracuje między czasie ale to nie jest na stałe.
Nie wiem sama co o tym myśleć lub jak sobie wmówić że jeszcze nie czas, cokolwiek... Bo bardzo mi się macierzyństwo marzy :/
 

beciulka_029

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
17
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
najlepiej byłoby się zapytać chłopaka i z nim dokładnie porozmawiac na ten temat. jeżeli jesteście oboje zdecydowanie i macie stabilną sytuację finansową to czemu nie? najważniejsze, zeby on był powiadomiony o tym, że może zostać tatą, a nie że dziecko będzie z jego strony "wpadką".
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry