reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mamy dzisiaj na obiad?? :)

reklama
A jeśli chodzi o kulinarne experymenty to i mnie czasem brakuje już pomysłu.
Ostatnio robiłam kurczaka na słodko kwaśno ,bardzo smaczny z ryżem podawany,i prosty do zrobienia i szybko się robi.
Dwa filety z kurczaka.pokroić i podsmażyć,
później dodać fix knorr do potraw chińskich,rozrobiony w zimnej wodzie
a na koniec dodać sos z łowicza słodko - kwaśny.podawać z ryżem
smaczne,i nawet Maciuś się tym zajada i Emilek też
 
Ja jutro mam schab pieczony ,z sosem i jakies surowki:-)
ASIULKA-JA tez czesto robie taki ryz z piersia:-):-)jest szybkie i tez sie wszyscy zajadaja:tak::tak:a o to chodzi;-)nie?/:-D:-D
ASIK-U mnie tez byl wczoraj Macdonald:-D:-D:-D:-D
 
OSZUKANE GOŁĄBKI

składniki:
-1kg mięsa mielonego ( najlepiej z łopatki lub szynki)
-1kg poszatkowanej drobno białej kapusty
-1 i 1/2 szklanki kaszy manny
-3 jaka
- jak ktoś lubi cebulka pokrojona w kostkę
-sól, vegeta i pieprz

Sposób przyrządzania

Wszystkie składniki wyrobić jak na kotlety mielone. Uformować kulki i spłaszczyć, obtoczyć w bułce tartej i obsmażyć na rozgrzanym oleju.
Potem przełożyć do garnka i układać warstwami. Zalać gotująca woda z rosłkiem ( ja dałam knora i trochę vegety) . Gotować trochę ponad godzinę.

Potem zrobić sos jak na tradycyjne gołąbki.
Śmietana 18% + koncentrat pomidorowy - rozrobić i zalać gołąbki.


Ten przepis jest na dużą porcję ........mi wyszło ok 20 gołąbków!!!!
 
U mnie dzis pierozki roskie,panierowane w bulce tartej posypane serem zoltym,jak ktos ma cierpliwosc do pierogow to polecam,mniam,mniam:-)
Paula...ja mam podobny przepis na te golabki,tylko do srodka kapusta kiszona i ryz.
Moje dzieciaczki bardzo lubia zupe krem z selera z groszkiem ptysiowym,lub grzankami tez dobra. Proponujcie dziewczyny jakies pysznosci,bedziemy probowac:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry