reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mamy piją w ciągu dnia? - wątek sponsorowany

reklama
Zdecydowanie najczęściej pije wodę i miętę :-) bo lubię :-)
ostatnio dla zdrowotności piję wodę z cytryną i miodem :-)

raz na jakiś czas melisę jak dzieciaki dadzą popalić hehehe :-) ;)
 
No wiec ja po wypiciu rano dwoch kaw to pozniej pije juz tylko wode ... ewentualnie redbulla;-)
Ile wypijam wody? -jakis 1 litr do 1,5 litra dziennie(latem wiecej) ...napewno nie jest to woda zywiec zdroj,bo mieszkam w Niemczech i tu takowej nie ma;-) ale z tego co sie orientuje to nie jest ona zbyt dobra...jak jestem w polsce to chetniej kupuje muszynianke.

A jaka jest rola wody w codziennej diecie? Woda oczyszcza organizm z toksyn ,i napewno jest zdrowsza od gazowanych,slodkich napojow,skutecznie gasi pragnienie.
 
Rano kawka, potem czerwona herbata naprzemiennie z wodą źródlaną. Kiedys piłam napoje gazowane, jednak ze wzgledu na to,ze jestem mamą-zmieniłam nieco swoje nawyki. Chce by mój synek czerpał z nas przykład. Choc zdarzają sie odstępstwa od normy-w czasie spotkań w większym gronie -szczególnie innych maluchów.
 
Ja piję ok.1.5 litra wody mineralnej.Do Żywca przyzwyczaiłam się już jakiś czas temu i czasami tylko testuję inne wody (Cisowiankę).Poza tym 1-2 kawy,jakiś sok po córce dopiję :) Nie toleruję herbaty,napojów słodzonych.Soki sama wyciskam ze świeżych owoców.No i niestety Coca Cola light to mój wielki nałóg.Ale nie walczę z nim,bo ją lubię :)
 
Jolit@84, Żywiec Zdrój to woda źródlana o niskiej mineralizacji (230 mg/l), niskosodowa i niskosiarczanowa, o niskiej zawartości azotanów i azotynów oraz fluorków. Według opinii ekspertów z Państwowego Zakładu Higieny taka woda jest odpowiednia na co dzień dla każdego bez względu wiek czy stan zdrowia, nawet dla tak szczególnych grup jak małe dzieci i kobiety w ciąży czy karmiące piersią, co potwierdza m.in. Instytut Matki i Dziecka.

Cieszę się, że woda ma stałe miejsce w Waszej codziennej diecie jak również, że staracie się dać przykład Waszym maluchom. A czy w czasie obecnych, srogich mrozów, pijecie mniej, czy może więcej wody?

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
 
reklama
Piję dużo wody niezależnie od pogody :) najlepiej z cytryną
inka
czekolada na gorąco
kakao
herbaty wszystkie owocowe bez dodatku herbaty czarnej
teraz jak jest ciepło piję też kawę mrożoną ;)
 
reklama
Do góry