reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mężczyźni myślą o kobietach w ciąży?

grope_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Październik 2020
Postów
495
Cześć,
Czy poruszaliście kiedyś ze swoimi partnerami ten temat? Czy uważacie ze według mężczyzn kobieta w ciąży może być atrakcyjna? Jak zdaniem waszych partnerów, i waszym tez, zadbać o dobre relacje (nie tylko w łóżku) w czasie ciąży i po porodzie?
 
reklama
Cześć,
Czy poruszaliście kiedyś ze swoimi partnerami ten temat? Czy uważacie ze według mężczyzn kobieta w ciąży może być atrakcyjna? Jak zdaniem waszych partnerów, i waszym tez, zadbać o dobre relacje (nie tylko w łóżku) w czasie ciąży i po porodzie?
Oczywiście, że może być atrakcyjna :) zmieniają się kształty i większości facetów to się podoba. A ciąża i po porodzie to jest jazda ;) chociaż u mnie w ciąży było ok..mialam zagrożona ciążę więc skupialam się na tym żeby po prostu donosić do bezpiecznego terminu..a po porodzie - burza hormonów, zmęczenie, obowiązki domowe, płaczące dziecko.. jest ogrom szczęścia ale także spięcia, napięcia..wszystko trzeba na nowo wypracować :)
 
A ja się często zastanawiam czy faceci tez często myślą o tym jak być atrakcyjnymi dla nas? Czy zważają na dietę tak jak przed małżeństwem? Czy tez się zastanawiają jak ułatwić życie swojej kobiecie w ciazy i poza tym czasem? Czy tez chodzą i myślą coś w stylu „ja dziś zrobie obiad i odkurze a ona niech idzie na siłownie z przyjaciółka”.
Podczas ciazy kobiety faceci reagują różnie. Jednym się to bardzo podoba, innym mniej. Jedni boja się dotknąć, żeby nie zrobić dziecku krzywdy inny będzie entuzjastycznie namawiał.
Nalezaloby mężczyzn zapytać jak do tego podchodzą i czy robią coś specjalnego żeby być atrakcyjnym dla kobiet.
 
Do góry