reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co miesieczne życzenia dla naszych pociech.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
OLIWKO NAJLEPSZE żYCZENIA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK
DUżO UśMIECHU NA CO DZIEń I żEBYś ZAWSZE BYłA TAK CIEKAWA śWIATA JAK PRZEZ OSTATNI ROK.
 
reklama
Oliwko wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek.
Usmiechu na twarzy duzo radosci i mnostwa prezentow oraz smacznego torcika zyczy rodzinka Woloszkow.
 
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek dla
Kubusia (Anek@) i Wiktorii (Martap22).
Rodzinka Woloszkow zyczy wam wspanialej imprezki smacznego torcika i duzo zdrowka.
 
Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny
Narysują słońce roześmiane
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą mi jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość

Dla Kubusia(Anek@)
Dla Wiktorii Matryp22
Składają Rybcia_21
z Dominiką
i mężem

 
NAJLEPSZE ZYCZENIA URODZINOWE DLA KUBUSIA I WIKTORII ZEBY SIE SPELNILY WSZYSTKIE MAZENIA KTóRE KłEBIA SIę W WASZYCH MALEńKICH GłóWKACH żYCZY ALUSIMAMUSIA Z ALą I MICHAłEM
 
Dziękujemy pięknie za życzonka
a my życzymy wszystkiego najlepszego dla Michasia Zuczkowego:)) ktory jutro bedzie obchodzil swoje 1 urodzinki
 
Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny
Narysują słońce roześmiane
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą mi jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłości
Życzy Dominika z Rodzicami

 
Spoznione zyczenia urodzinowe dla Natalki, Klaudii, Michalka i dla dzisiejszej solenizantki Karolinki. Rodzinka Woloszkow zyczy wam duzo zdrowka, usmiechu na twarzy i duzo szczescia.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry