reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mogę poradzić na samotność w małżeństwie?

Young Woman

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2016
Postów
30
Czuję się strasznie samotna i czuję,że moje życie nie ma sensu :(

PS.Pisałam na tym forum niedawno,że nam się nie układa i że pragnę zostać mamą...
 
reklama
Znajdz prace, pasje, hobby albo wolontariat. Znajdziesz na pewno znajomych i robiac cos nowego, pozytecznego poczujesz sie lepiej.
 
Jeśli Ci się w małżeństwie nie układa to postaw kawę na ławę i albo zacznij z mężem pracować nad związkiem albo rozwód. Może warto odwiedzić psychologa.
Trochę naprostuje myślenie, pokieruje na lepsze tory.
 
Wydaje mi się, że to nie jest normalne żebyś w małżeństwie czuła się samotna- przełam się może i porozmawiaj szczerze z mężem- czasami to trudne, ale kiedy już porozmwiasz, bardzo pomaga :)
 
Do góry