reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

reklama
hm.. bo po kąpieli przez chwilę ma czapkę. W pokoju mamy zakręcony grzejnik, strasznie dziurawe okna, a on ma łysą głowę, która po kąpieli jest strasznie rozgrzana, no i tak jakoś zakładamy mu czapeczkę. Ale chwilę po zaśnięciu mu ją zdejmuję, albo sama spada
 
Patrzcie jak stoję!! :laugh:!! :laugh:

dsc01169qi.jpg
 
witam,
dobry watek, pozwole sobie wkleic cosik...

ostatnio ulubione zajecie Igi, lizanie nóg fotela:
im0009183uq.jpg

...i przyłapana na tym...
im0009198rd.jpg


a dla Kubulka wielkie gratulacje z okazji ruszania do przodu!
 
Hej,własnie jak sobie czytałam,co tam u was nowego,to M sobie wziął niekapek i zaczął z niego pić.Wiem,że wiele dzieci juz dawno trzyma sobie butelkę,ale M nigdy z butli nie pił,a z kubeczka to tylko kilka łyków zawsze,więc go nawet trzymać jeszcze nie uczyłam.Mądrala mój kochany.
 
Moje dziecko dzisiaj dopadło torbę od wózka, wysypało zawartość, znalazło rachunek ze sklepu i zaczęło spożywać, wtedy wkroczyłam i dziecku od ust odjełam ;D ;D ;D
A potem dorwało chusteczki do pupy, wyciągnęło jedną i próbowało wysysać ::) Od razu rzuciłam się czytać skład, czy tam jakiegoś świństwa nie ma. A poszłam tylko siusiu i zostawiłam ją z daleka, jak mi się wydawało, od wszelkich niebezpieczeństw...
 
reklama
Do góry