reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

reklama
Dopiero teraz tu zajrzałam  ::) GRATULACJE  DLA  KAROLCI  !!!!!!!!!!!!!!!!!! następnej chodziarki :laugh: ;D
 
no i Kuba ma już pewnie postępy w łażeniu. Dzisiaj postawił pierwszy samodzielny kroczek, potem dwa kroczki i prawie 3 kroczki!!! następny etap za nami i ...... przed nami :laugh:

Gratulacje dla Karolinki za kroczki, no i niech nie bije dzieci!!!
z Adaśka niezła telefonistka !!!


 
Jak widzę dzieciaki postępy robią na całego! Wszystkim zdolniachom gratuluję! Moja Iga kroczki jedynie przy meblach... ::)
Wczoraj jednak przeszła samą siebie! Byliśmy nad morzem, szliśmy dosłownie przy samej wodzie (wózkiem), pogoda piękna, chociaż wiało trochę, a szum fal był jak dla nas rozkoszny ... 8) Mała jednak uznała, że ten szum jest mało przyjemny dla jej uszu i rozryczała się na całego!!! :p ::) ;) Myśleliśmy, że jej przejdzie, ależ skąd!! Tyle ludzi było, ogladali się za nami, to się ewakuowaliśmy z tej plaży, co zrobić?? :p Na promenadzie było już ok. No i co, to ja znów mam się nie opalać tego lata na plaży??????? Liczę, ze jej przejdzie.... ::)
 
no tak, powyższa historia nadaje sie do wątku czego się boją nasze dzieci..., ale zapomniałam o jego istnieniu :-[
 
Nicolka od kilku dni sama wchodzi na tapczan. Na poczatku nas to smieszylo i cieszyło, ale teraz to juz nie jest takie śmieszne, bo ona wskrobie sie tam i stanie na nózki, a potem to nie patrzy w którym kierunku idzie czy do środka czy... na dół. W ogóle nie ma lęku wysokości :(

 
K też się wdrapuje, od dłuższego czasu już, nas to nie śmieszy zupełnie bo już 2 razy zlądował :(.
 
reklama
Do góry