reklama

co może jeść 8 miesięczne niemowlę

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez ELWIRKA 25, 7 Czerwiec 2011.

1. ELWIRKA 25

ELWIRKA 25 Mamuśka

mamuśki powiedzcie co może jeść 8 miesieczne niemowlę ze skazą białkową oprócz sloiczków dla niemowląt.........

2. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Witam.
    Ja czasem gotowalam mlodemu obiadki deserki....
    moze jakas zupke??
    kaszka i do tego jakies jabluszko starte ?
    Pytasz o jakies konkrety??

3. reklama
  4. ELWIRKA 25

ELWIRKA 25 Mamuśka

a obiadki a moze cos dokladniej mi napiszesz

5. renata borysek

renata borysek Fanka BB :)

Elwirka u nas skaza bialkowa:-( i ja karmię jeszcze piersią także ja też muszę baaaaaaaardzo uważać co jem.Oczywiście cały czas uczę się na błędach-czytaj wysypka u małego-ale przede wszystkim czytam skład dosłownie wszystkiego co kupuję bo nie masz pojęcia w jakich rzeczach może być "przemycone" białko mleka krowiego.Jemy SINLAC i ja i mały,dla urozmaicenia boryskowi dodaję troszkę owoców a sobie jakies płatki owsiane,(kukurydziane tez mają mleko),otręby pszenne.Praktycznie wszystkie warzywa i owoce może jeść z tym że ja uważam na te najbardziej alergizujące i mu nie podaję i no sama nie jem czyli cytrusy przede wszystkim i ostatnio truskawki które się pojawiły.Mięso-nie jemy wołowiny,resztę można.Nie jemy ryb no i jajek też nie.Najgorzej jest ze śniadaniami bo w obiadkach jest duży wybór ale robię jeszcze kaszki-mnóstwo jest ich teraz do wyboru-na mleku bebilon pepti.Nie wiem czy mniej więcej o to Ci chodzilo-jakby co to pytaj.

6. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

czesc:)\marchewka gotowana,ziemniaczek,jakies dobre pulpeciki mielone
    gotowana piers,ryz,brokuly,
    delikatny rosolek z piersi
    wszystko powoli zaczynaj wprowadzaj:)bez obaw:)

Poleć forum