reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co możemy w ciąży a czego nie

reklama
Dziewczyny napiszcie jaki balsam mogę stosować, mam mega sucha skórę, sypie sie jak łupież. Czy mogę nawilzajacy Dove? Czy muszę specjalne jakieś? Z serii Perfecta mama- zakupilam serum na tluszczyk, ale to na uda, pośladki i krem do biustu, bo brodawki bolą. Mam tez krem do twarzy i jest ok. B A co do reszty ciała?
 
eve82 moja siostra mi przywiozła z IRL taki krem z firmy Aveeno i jest po prostu boski. Ja mam skóre bardzo suchą a ten krem mi bardzo nawilża, no ale nie wiem czy można go dostać w PL może na allegro? Używam go tylko na brzuch bo mi szkoda :p Na resztę ciała używam oliwkę Bambino. Podobno najlepsza, żeby nie było rozstępów. Widziałam w Rossmanie też jakieś kremy dla ciężarówek, myślę, że jak skonczy mi się oliwka to sobie kupie taki.
 
Polecam balsam i oliwke z Rossmanna Babydream fur Mama. Stoja na polce tam gdzie kosmetyki dla ciezarnych. Kosztuja po 10-11 zl wiec nie szkoda smarowac :p nie a przynajmniej wiadomo ze sa dla ciezarowek. Ja juz koncze 3 butelke balsamu (smaruje cale cialo) i 1 oliwki (na brzuch)
 
Dziewczyny ja sie smaruje od samego poczatku ciazy oliwka dla dzieci i specjalnym balsamem na rozstepy. Na brzuchu jak na razie nic sie nie dzieje ale wczoraj zobaczylam sine rozstepy na piersiach:/ Wiec tak jak myslalam wczesniej nic mnie nie uchroni przed genami:///
 
dzięki za polecone kremy, balsamy.
ja nie mam rozstępów, bardziej chodziło mi o przesuszoną skórę :)
zakupiłam balsam rosmana- napisze jakie efekty jak popróbuję ;)
 
Verita masz rację wszystko jest w genach.Ja smaruję się od początku ciąży a nawet wcześniej, na początku oczywiście oliwką a teraz zazwyczaj z bielendy balsam na rozstępy. I zauważyłam niedawno trzy pręgi na jednym udzie :wściekła/y: Ale i tak wolę parę groszy więcej na ten krem niż używać oliwki, bo dla mnie strasznie męcząca. Nie dość, że długo się wchłania to teraz wszystkie ubrania mi nią śmierdzą :/ Nieznośne :baffled:
 
dlatego ja kasy nie wydaje na drogie preparaty, kupilam fajna oliwke dla dzieci i maz mnie smaruje dla niego zeby nie bylo rozstepow ale dla mnie w ramach przyjemnosci bo kocham to , wiem wiem wykorzystuje chlopa :-D
 
reklama
mnie chyba rozstępy przy tej ciąży ominą miałam tyle zapasowej skóry po poprzedniej i po chudnięciu że jeszcze mam naddatek na brzuchu :-D jak na razie brak jakichkolwiek nowych oznak smaruje się kremem dla dzieci nivea
 
Do góry