reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co myslec?

Dołączył(a)
7 Sierpień 2017
Postów
2
Witam.
Potrzebuje porady bo chyba zaczynam wariowac.
Okres spoznia mi sie juz 10 dni. Rozbilam 2 testy ciazowe i wyszly negatywnie. Dopiero na trzecim ktorego jeszcze nie zrobilam a kupilam razem z poprzednimi zauwazylam ze data waznosci jest do marca tego roku.
Moje pytanie: czy to mozliwe ze jestem w ciazy a przeterminowane testy tego nie pokazaly? Czy poprostu wmawiam to sobie i przez to nie mam okresu?
Dodam jeszcze ze okres nigdy az tak mi sie nie spoznial, a 22 lipca mialam delikatne plamienie ktore trwalo raptem kilka godzin.
Blagam pomozcie.
 
reklama
Popieram przedmówczynię .
To najlepszy sposób.
Możesz-jeśli nie wytrzymasz do jutra zrobić jeszcze jeden test dziś tylko tym razem kup nie przeterminowany.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć! Jutro zrób badanie krwi na zawartość hormonu beta hcg i będziesz miała 100% pewności.
Myslalam o tym tylko tak szczerze mowiac nie mam pojecia gdzie to badanie zrobic. W szpitalu, przychodni, u ginekologa? Potrzebuje jakiegos skierowania? Nigdy takiego badania nie robilam wiec nie mam pojecia jak je zrobic :(
 
Idziesz do pierwszego lepszego laboratorium, czy to w szpitalu, czy w przychodni, mówisz, że chcesz zrobić badanie betaHCG, ono jest płatne, więc żadne skierowanie Ci nie potrzebne. Wynik będziesz mieć jeszcze tego samego dnia - najlepiej znajdź laboratorium Diagnostyki i poproś o założenie konta, wyniki będziesz mieć online.
 
Do góry