reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co myslicie o wózku wielofunkcyjnym MUTSY EVO? Polecacie?

agacia84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2011
Postów
319
Miasto
kraków
Planujemy wybrać ostatecznie wózek dla małego. Sprawa rozgrywa sie pomiędzy MutsyEvo a Navington cadet? Czy polecacie któryś bardziej. Wiem ,że najważniejsza rzecza są kółka. Mutsy ma duże ,ale piankowe, natomiast NC przednie małe piankowe a tylnie duże pompowane.
 
reklama
Ja mam Mutsy ale Transporter...bardzo polecam- spokojnie daje radę tym zaspom śnieżnym i rewelacyjnie się prowadzi-Bez śniegu nawet jedną ręką super się prowadzi...sam jedzie, mega zwrotny .
Mamy używany a wygląda jak nówka, więc szczerze polecam, bo nie będziesz żałować.
Mutsy wszystkie modele ma super- bo mają świetne stelaże.
Sąsiadka ma Navington- powiedziała, że nigdy więcej- rok używa i już rozklekotany
 
Ostatnia edycja:
ja widziałam ostatnio navingtona u kuzynki, strasznie niski jakiś i do tego krotka rączka, przez to dla mnie niewygodny :dry: testuja od niedawna także dłuższej opinii nie przedstawię :no:
 
Witam
Posiadam Mutsy 4Rider i generalnie jest ok: wszędzie wjedzie - to fakt, skrętny, przekładane siedzisko, ale jak każdy posiada również wady: ciężki i jeśli trzeba go znosić po schodach, to ze względu na budowę stelaża ciężko go samej wnieść i znieść. Z gondolą było ok. Znoszenie na 2 razy: stelaż i potem gondolka z dzieckiem w środku (wygodnie było) Od kiedy używam spacerówki, mam problem ze znoszeniem wózka.
Generalnie polecam, ale w sytuacji, kiedy nie trzeba się samemu szarpać po schodach.
 
ja mam wozek mutsy evo i jestem bardzo zadowolona z niego poniewaz jest on lekki zajmuje malo miejsca co bylo najwazniejsze poniewaz mieszkam za granica i jak jedziemy do polski to malo miejsca zajmuje :) ale gondola niestety posluzyla nam tylko 4 miesiace poniewaz moje dzieci bardzo szybko rosna i synek ma ponad 70 cm i w gondoli na dlugosc sie nie miesci :) ale to nie problem bo do spacerowki dostalam spiworek i ma cieplutko i jezdzi w spacerowce :) ale jak bym kupowala teraz wozek to zastanawiala raczej nad pegperego ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2013 sklep internetowy: BOOK Plus Completo 2013 Modular SYSTEM TRI-FIX - zestaw (4w1) gondola, spacerówka, fotelik, torba ale niestety jak kupowalam to go nie bylo ;/
 
a zwrocilas uwage na ta budke w EVO?wiadomo kazdemu co innego pasuje...tez go ogladalam ale ta budka to koszmar...nic nie chroni a jednak czy to wiatr czy lekki deszczyk ,na spacerach zawsze sie denerwuje jak swieci slonce(szczegolnie jak dziecko spi) bo nawet standardowa budka az tak nie zaslania a juz tymbardziej ta ... budka niestety zdyskwalifikowala ten model...bo waga jest super
 
reklama
Do góry