reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co myślicie o wózku z eko-skorki?

nikusiek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2016
Postów
46
Kochane może któraś z Was miała, albo ma wózek z eko skóry... Jak Wasze opinie na jego temat... Napewno łatwo się go czyści, ale czy pęka w lecie, zimie, łuszczyczy się? Nie jest maluszkowi za ciepło pod taką budką? Kolor się nie zmieni?
Pomóżcie, doradzcie.....Dzia
 
reklama
Ja mam tylko dodatki eko skórki. Nie narzekam, myje wodą z mydłem, uzytkujemy 6mies. I jak do tej pory żadna z Twoich obaw się nie potwierdziła i mam nadzieje ze się nie potwierdzi
 
Mam 1.5 roku wózek firmy Tako z ekoskory. Biały robi się ecru ale to chyba urok tego koloru bez względu na tkaninę. Materiał super się sprawdza, mogę polecić. Choć akurat drugi raz wózka tej firmy bym nie kupiła.
 
Przecież ekoskóra nie przepuszcza powietrza. Nie zdecydowałabym się przewozić dziecka w takim wózki latem.
 
reklama
Do góry