reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co myślicie??

Patrszja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2021
Postów
371
Wierzycie w testy owulacyjne? Byłam u lekarza w 14 dniu cyklu powiedział mi że jajo jest duże, lecz jakbym przyszła za kilka dni to stwierdziłby czy pękło ( w nawiasie powiedział mi czy chce mi się tak łazić jak głupia* i sprawdzać, że szkoda czasu 😮 byłam w szoku ) po drugie stwierdzil że mam grubą błonę śluzową albo na okres albo na początek ciąży( gdzie mówię mu ze miałam miesiączkę 30.03 i trwała 6dni a on na to nic) Chyba czeka mnie zmiana lekarza, ciężko znalesc lekarza który będzie dobry w tym co robi, wysłucha itp. A co do testów owulacyjnych to tak jak widać w załączonym foto - dzisiaj negatyw(16dc) a ja czuję ból na dole... Coś słabo im wierzę i chyba strata kasy na nie.
Bawiliśmy* się z mężem 13 i 15dc może coś z tego wyjdzie, chodź szczerze to się nie nastawiam.
 

Załączniki

  • IMG_20210414_125908.jpg
    IMG_20210414_125908.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 376
Ostatnia edycja:
reklama
Wierzycie w testy owulacyjne? Byłam u lekarza w 14 dniu cyklu powiedział mi że jajo jest duże, lecz jakbym przyszła za kilka dni to stwierdziłby czy pękło ( w nawiasie powiedział mi czy chce mi się tak łazić jak głupia* i sprawdzać, że szkoda czasu 😮 byłam w szoku ) po drugie stwierdzil że mam grubą błonę śluzową albo na okres albo na początek ciąży( gdzie mówię mu ze miałam miesiączkę 30.03 i trwała 6dni a on na to nic) Chyba czeka mnie zmiana lekarza, ciężko znalesc lekarza który będzie dobry w tym co robi, wysłucha itp. A co do testów owulacyjnych to tak jak widać w załączonym foto - dzisiaj negatyw(16dc) a ja czuję ból na dole... Coś słabo im wierzę i chyba strata kasy na nie.
Bawiliśmy* się z mężem 13 i 15dc może coś z tego wyjdzie, chodź szczerze to się nie nastawiam.
ja w 16dc mialam owu sprawdzilam na testach wyszlo pozytywnie... gino stwierdzil jak go zapytalam zeby nie robic testów bo one nie sa wiarygodne a przynoszą wiecej stresu,z jednej strony może i mial racje...
 
Nie sugeruj się tym, że jak jajnik Cię boli, to owulacja dopiero będzie. Mnie jajniki bolą zarówno przed, jak i kilka dni po owulacji i podobno jest to normalne.
U mnie pomimo PCOS i nieregularnych cykli, testy owu zawsze się sprawdzają - mialam już kilka cykli monitorowanych :) Korzystam z tych najtańszych z allegro już ok roku
 
Jak test masz 14 dc pozytywny tzn, że owulacja nastąpi w ciagu 24-36 godzin od pozytywnego testu. A nie, że akurat w dniu pozytywnego masz owu.
 
reklama
Do góry