reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na ból kolan w ciąży?

koktajlowa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2015
Postów
82
Miasto
śląskie
Jakieś witaminy? Czego może brakować organizmowi? Zazwyczaj kolana bolą mnie w środku nocy, nagle się budzę bo mam tak jakby skurcze w kolanach, które chwile trzymają. Strasznie uciążliwe i boli. Jestem na początku ciąży więc nie jest to wina wagi ani nie mam nadwagi.
 
reklama
wiecej relaksu jesli to mozliwe, a moze masz zly materac? niewygodna poduszke.. ja gdyby nie poduszka super mami, ortopedyczna taka to na pewno bym nie wytrzymala w ciazy w bolem kregoslupa
 
przytrzymuje Cie, a w sumie was przy zyciu? dobrze, ze trafilas na taka poduszke, ktora spelnia Twoje oczekiwania, to najwazniejsze, jak jest np antyalergiczna
 
wiecej relaksu jesli to mozliwe, a moze masz zly materac? niewygodna poduszke.. ja gdyby nie poduszka super mami, ortopedyczna taka to na pewno bym nie wytrzymala w ciazy w bolem kregoslupa

niejedna kobieta wlasnie poleca te poduszki i na szkole rodzenia tez o nich kobiety mowily
 
może to wina małej ilości mazidła w stawach? jeśli tak, to mam wspaniałą radę - jedz żelki (mają dużo żelatyny, a ona jest dobra na stawy)
 
może to wina małej ilości mazidła w stawach? jeśli tak, to mam wspaniałą radę - jedz żelki (mają dużo żelatyny, a ona jest dobra na stawy)

Zapewne, choć propozycję spożywania żelków raczej potraktowałabym jako dobry żart w celu rozluźnienia atmosfery:) Tak jak napisałam, produkty strączkowe i zbozżwe świetnie wspierają i uzupełniają dietę, poczytaj na forach zrzeszających wegetarian i vegan. W ich diecie nie ma produktów zwierzęcych i zastępują je zazwyczaj naturalnymi odpowiednikami. Pozdrawiam, J.
 
reklama
reklama
Do góry