reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

co na dzień dziecka ????

reklama

kasiulla23

Mama marcowa'06
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
My chyba kupimy lalke baby born lub jakas taka z wozkiem
majeden wozek bo jakies kuzynce u moich rodzicow ale siee ciagle jej sklada jak go prowadzi
a lalke dlatego ze ma mala u mojej mamy i ciagle ja nosi przytula mowi lala daje jesc sadza przed soba itd itp :-):tak:

a dla chlopca
jejku
moze jakies drewniane klocki albo klocki lego, moze o widzialaam w sklepie akcesoria do pisaku firmy Wader na takiej ogrooomnej ciezarowce wywrotce

kasiulla23

Mama marcowa'06
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
zapomnialam napisac ze zastanawiamy sie jeszcze nad takim malym ala laptopem dla dziecka ktory uczy jakis wyrazow itp- tlko nie wiem czy nie sa na to za mali jeszcze....

ale klawiature to musze na bank kupic bo ostatnio Lena wali mi w laptopa co sil po chce pisac jak mamusia :-p:-D

magdalenaB

marcowa mama 06'
Miasto
legnica
Rozwiązania
0
my tak tematycznie:
koleczko do plywania takie dla dzieci do 3 lat od roczku
i basenik na balkon ;-) z takimi zabawkami dmuchanymi w komplecie
no i czapeczke na łepetynkę coby tak "normalnie" bylo a nie same zabwaki :-)

A

azik

Gość
ja nie miałam wyboru

kupiłam Piotrkowi misia do baniek mydlanych to i Bartkowi tez musiałam.

Piotrek dmucha bańki a Bartek dostaje ataku smiechu i radosci rozbijajc je

wlasnie przyszla przesylka

felqua

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jasiek dostal piaskownice-taka plastikowa- jedna czesc kosztuje 50 zł- w jednej mamy piasek , w drugiej jak cieplo basenik-a na noc sluzy jako pokrywka dla piaskownicy-jest super!
Poza tym dostal zamek do ktorego wież mloteczkiem wbija sie kulki-przeboj! No i z duplo samochodzik i z serii roboty drogowe ubijacz- bo ma sznureczek ktory sie ciągnie i maszyna wibruje- Maly jest zachwycony coagle ludzika wlada do kabiny i ciagnie za sznurek.

viola30

marcowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Szczawno Zdrój
Rozwiązania
0
my chyba kupimy antosiowi drewina łyżke i metalowy garnuszek najlepsza zabawa:szok: a julka chce łyżwy :baffled: nie wazne ze lato sie zbliza ale wymarzyla sobie lyżwy i juz ale szybciej rolki i kask na glowe i inne czesci ciala trzeba bedzie zamontowac :-D:-D:-D

lolcia81

Podwójna szczęśliwa mama!
Rozwiązania
0
My chcemy kupić Mateuszkowi basen dmuchany na balkon z daszkiem i pewnie jakiś zestaw małych samochodzików, które uwielbia.

reklama

karolkaz

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lolciu , Madziu mam prośbe o jakis link do takiego baseniku ...fajny pomysł :tak::tak::tak:

A ja przeglądając stronki znalazłam zabawki bardzo przypominające te z Ikea seria Mula :tak::tak:są tez drewniane i kolorowe ..bardzo przypominaja wlasnie serie mula
wkleje link
Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

:-D:-D:-D:-D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry