reklama

co na dzień dziecka ????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez aqua1-23, 30 Maj 2007.

1. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pomocy brak pomysłu :baffled::confused:

2. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my wczoraj kupiliśmy kolejkę mula.

3. reklama
  4. kasiulla23

kasiulla23 Mama marcowa'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My chyba kupimy lalke baby born lub jakas taka z wozkiem
    majeden wozek bo jakies kuzynce u moich rodzicow ale siee ciagle jej sklada jak go prowadzi
    a lalke dlatego ze ma mala u mojej mamy i ciagle ja nosi przytula mowi lala daje jesc sadza przed soba itd itp :-):tak:

a dla chlopca
    jejku
    moze jakies drewniane klocki albo klocki lego, moze o widzialaam w sklepie akcesoria do pisaku firmy Wader na takiej ogrooomnej ciezarowce wywrotce

5. kasiulla23

kasiulla23 Mama marcowa'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zapomnialam napisac ze zastanawiamy sie jeszcze nad takim malym ala laptopem dla dziecka ktory uczy jakis wyrazow itp- tlko nie wiem czy nie sa na to za mali jeszcze....

ale klawiature to musze na bank kupic bo ostatnio Lena wali mi w laptopa co sil po chce pisac jak mamusia :-p:-D

6. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my tak tematycznie:
    koleczko do plywania takie dla dzieci do 3 lat od roczku
    i basenik na balkon ;-) z takimi zabawkami dmuchanymi w komplecie
    no i czapeczke na łepetynkę coby tak "normalnie" bylo a nie same zabwaki :-)

7. azik

azik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie miałam wyboru

kupiłam Piotrkowi misia do baniek mydlanych to i Bartkowi tez musiałam.

Piotrek dmucha bańki a Bartek dostaje ataku smiechu i radosci rozbijajc je

wlasnie przyszla przesylka

8. felqua

felqua Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jasiek dostal piaskownice-taka plastikowa- jedna czesc kosztuje 50 zł- w jednej mamy piasek , w drugiej jak cieplo basenik-a na noc sluzy jako pokrywka dla piaskownicy-jest super!
    Poza tym dostal zamek do ktorego wież mloteczkiem wbija sie kulki-przeboj! No i z duplo samochodzik i z serii roboty drogowe ubijacz- bo ma sznureczek ktory sie ciągnie i maszyna wibruje- Maly jest zachwycony coagle ludzika wlada do kabiny i ciagnie za sznurek.

9. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my chyba kupimy antosiowi drewina łyżke i metalowy garnuszek najlepsza zabawa:szok: a julka chce łyżwy :baffled: nie wazne ze lato sie zbliza ale wymarzyla sobie lyżwy i juz ale szybciej rolki i kask na glowe i inne czesci ciala trzeba bedzie zamontowac :-D:-D:-D

10. reklama
  11. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My chcemy kupić Mateuszkowi basen dmuchany na balkon z daszkiem i pewnie jakiś zestaw małych samochodzików, które uwielbia.

12. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lolciu , Madziu mam prośbe o jakis link do takiego baseniku ...fajny pomysł :tak::tak::tak:

A ja przeglądając stronki znalazłam zabawki bardzo przypominające te z Ikea seria Mula :tak::tak:są tez drewniane i kolorowe ..bardzo przypominaja wlasnie serie mula
    wkleje link
    Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

:-D:-D:-D:-D

Poleć forum