reklama

co na dzień dziecka ????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez aqua1-23, 30 Maj 2007.

1. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

pomocy brak pomysłu :baffled::confused:

2. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

my wczoraj kupiliśmy kolejkę mula.

3. reklama
  4. kasiulla23

kasiulla23 Mama marcowa'06

My chyba kupimy lalke baby born lub jakas taka z wozkiem
    majeden wozek bo jakies kuzynce u moich rodzicow ale siee ciagle jej sklada jak go prowadzi
    a lalke dlatego ze ma mala u mojej mamy i ciagle ja nosi przytula mowi lala daje jesc sadza przed soba itd itp :-):tak:

a dla chlopca
    jejku
    moze jakies drewniane klocki albo klocki lego, moze o widzialaam w sklepie akcesoria do pisaku firmy Wader na takiej ogrooomnej ciezarowce wywrotce

5. kasiulla23

kasiulla23 Mama marcowa'06

zapomnialam napisac ze zastanawiamy sie jeszcze nad takim malym ala laptopem dla dziecka ktory uczy jakis wyrazow itp- tlko nie wiem czy nie sa na to za mali jeszcze....

ale klawiature to musze na bank kupic bo ostatnio Lena wali mi w laptopa co sil po chce pisac jak mamusia :-p:-D

6. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

my tak tematycznie:
    koleczko do plywania takie dla dzieci do 3 lat od roczku
    i basenik na balkon ;-) z takimi zabawkami dmuchanymi w komplecie
    no i czapeczke na łepetynkę coby tak "normalnie" bylo a nie same zabwaki :-)

7. azik

azik Gość

ja nie miałam wyboru

kupiłam Piotrkowi misia do baniek mydlanych to i Bartkowi tez musiałam.

Piotrek dmucha bańki a Bartek dostaje ataku smiechu i radosci rozbijajc je

wlasnie przyszla przesylka

8. felqua

felqua Fanka BB :)

Jasiek dostal piaskownice-taka plastikowa- jedna czesc kosztuje 50 zł- w jednej mamy piasek , w drugiej jak cieplo basenik-a na noc sluzy jako pokrywka dla piaskownicy-jest super!
    Poza tym dostal zamek do ktorego wież mloteczkiem wbija sie kulki-przeboj! No i z duplo samochodzik i z serii roboty drogowe ubijacz- bo ma sznureczek ktory sie ciągnie i maszyna wibruje- Maly jest zachwycony coagle ludzika wlada do kabiny i ciagnie za sznurek.

9. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

my chyba kupimy antosiowi drewina łyżke i metalowy garnuszek najlepsza zabawa:szok: a julka chce łyżwy :baffled: nie wazne ze lato sie zbliza ale wymarzyla sobie lyżwy i juz ale szybciej rolki i kask na glowe i inne czesci ciala trzeba bedzie zamontowac :-D:-D:-D

10. reklama
  11. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

My chcemy kupić Mateuszkowi basen dmuchany na balkon z daszkiem i pewnie jakiś zestaw małych samochodzików, które uwielbia.

12. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Lolciu , Madziu mam prośbe o jakis link do takiego baseniku ...fajny pomysł :tak::tak::tak:

A ja przeglądając stronki znalazłam zabawki bardzo przypominające te z Ikea seria Mula :tak::tak:są tez drewniane i kolorowe ..bardzo przypominaja wlasnie serie mula
    wkleje link
    Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

:-D:-D:-D:-D

Poleć forum