reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na dzień dziecka ????

reklama
My chyba kupimy lalke baby born lub jakas taka z wozkiem
majeden wozek bo jakies kuzynce u moich rodzicow ale siee ciagle jej sklada jak go prowadzi
a lalke dlatego ze ma mala u mojej mamy i ciagle ja nosi przytula mowi lala daje jesc sadza przed soba itd itp :-):tak:

a dla chlopca
jejku
moze jakies drewniane klocki albo klocki lego, moze o widzialaam w sklepie akcesoria do pisaku firmy Wader na takiej ogrooomnej ciezarowce wywrotce
 
zapomnialam napisac ze zastanawiamy sie jeszcze nad takim malym ala laptopem dla dziecka ktory uczy jakis wyrazow itp- tlko nie wiem czy nie sa na to za mali jeszcze....

ale klawiature to musze na bank kupic bo ostatnio Lena wali mi w laptopa co sil po chce pisac jak mamusia :-p:-D
 
my tak tematycznie:
koleczko do plywania takie dla dzieci do 3 lat od roczku
i basenik na balkon ;-) z takimi zabawkami dmuchanymi w komplecie
no i czapeczke na łepetynkę coby tak "normalnie" bylo a nie same zabwaki :-)
 
ja nie miałam wyboru

kupiłam Piotrkowi misia do baniek mydlanych to i Bartkowi tez musiałam.

Piotrek dmucha bańki a Bartek dostaje ataku smiechu i radosci rozbijajc je

wlasnie przyszla przesylka
 
Jasiek dostal piaskownice-taka plastikowa- jedna czesc kosztuje 50 zł- w jednej mamy piasek , w drugiej jak cieplo basenik-a na noc sluzy jako pokrywka dla piaskownicy-jest super!
Poza tym dostal zamek do ktorego wież mloteczkiem wbija sie kulki-przeboj! No i z duplo samochodzik i z serii roboty drogowe ubijacz- bo ma sznureczek ktory sie ciągnie i maszyna wibruje- Maly jest zachwycony coagle ludzika wlada do kabiny i ciagnie za sznurek.
 
my chyba kupimy antosiowi drewina łyżke i metalowy garnuszek najlepsza zabawa:szok: a julka chce łyżwy :baffled: nie wazne ze lato sie zbliza ale wymarzyla sobie lyżwy i juz ale szybciej rolki i kask na glowe i inne czesci ciala trzeba bedzie zamontowac :-D:-D:-D
 
My chcemy kupić Mateuszkowi basen dmuchany na balkon z daszkiem i pewnie jakiś zestaw małych samochodzików, które uwielbia.
 
reklama
Do góry