reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na Gwiazdkę?

Kupiłam dziś Mikusiowi piżamkę Auta i 3 pak majteczek Auta:tak: Dla Olgo dalej nie wiem co... (piszę o Gwiazdce - z resztą taki temat:-p). Dla m chce perfjuma, ale jak zobaczyłam ceny w Douglasie, to... Macie sprawdzone perfumerie, sklepy internetowe z niższymi cenami a oryginałami? Dla reszty rodziny pomysły już są, tylko kupować;-)
 
reklama
Post wozeczek boooooski:tak::tak::tak::tak: moja Tosia na razie by pewnie odgryzla mu rączkę (bo nie kuma, ze w tym można lale wozić:sorry:) no i ja zauważylam, że od małego psychikę dziewczynki kształtuje się pod hasłem "baby do garów":-p:crazy: a ja to pewnie dlatego taki ewenement ponieważ moj tato kuywał mi samochodziki :-p
a Kornelek do buta dostanie latający helikoperek i grę na komp, a na gwiazdkę zarzyczyl sobiem prawdziwy miecz Star Warsa (kosztuje bagatela prawie 600zl) i najciekawsze, że jedyny jego bajer to to, że świeci i lekkko buczy:eek: jak było fajnie jak byl malutki i cieszył sie z każdej zabaweczki jaką mamusia wybrała we dle swego gustu:sorry:
 
Kasik ja nigdy nie kupuje w perfumeriach, bo to od groma kosztuje:szok::szok::szok::szok: wiesz co ja mam gościa,który przywozi mi perfumy i kosmetyki z Włoch za połowę ceny (ogolnie on pracuje jako tłumacz chyba, bo tu w pl pracuje w hotelu i często jeździ do wloch) nie mam pojęcia skąd on ma ten towar, ale wiem, że na 100% to nie podróby:tak::tak::tak: oprócz tego wszystkie moje znajome kupują u niego. jak chcesz to mogę dać Ci jego numer i może z nim sie dogadasz, żeby Ci przeslał (powolasz się na mnie, to będzie wiedział, ze trąbę gp nie zrobisz:-p)
 
Tosika - ja staram się, zeby nie miała spaczonej psychiki i kupiłam Zosi pod choinkę wielką wywrotkę wadera:-) Będzie szczęśliwia... Dziewczynce można wszystko, gorzej odwrotnie... Wkurzają mnie te podziały - zestaw sprzątający, intensywnie różowy, pralki, odkurzacze - różowe... Kupiłabym mojemu bratankowi (byłby zachwycony), gdyby nie ten róż:wściekła/y::no: To jest dziwne i krzywdzące dla chłopców, bo moj 2-letni bratanek zawsze u nas bawi się wózkiem Zosi... Wozi w nim autka;-) (a Zosia wszystko, nawet pranie ściąga z suszarki i wozi wózkiem:-p).
A mojemu najstarszemu bratankowi kupiłam w rossmanie domek do malowania Podobny rozmiarowo do tego, tylko cena niższa, promocja- 30 zł:-)
KARTONOWY DUŻY DOMEK, DO SKŁADANIA i MALOWANIA, (839948272) - Aukcje internetowe Allegro
A na mikołaja Zosi i najmłodszemu bratankowi esco kupiłam pieska i tygryska.
LITTLE TIKES-LATARKA PIES Z DŹWIĘK/W-wa od ręki (833501593) - Aukcje internetowe Allegro
Dla dzieci na mikołaja i pod choinkę juz mam i wydałam prawie 400 zł bez slodyczy:eek:
KasiaDe- ja kupuję po cenie promocyjnej perfumy w rossmanie. Zachodzę co jakiś czas i sprawdzam, jaka promocja. Np. TRUSSARDI JEANS po 65 zł!
 
Kasia, perfumy to ja kupowałam tu: Perfumy, kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji skóry i ciała w atrakcyjnych, niskich cenach – StrawberryNet. Mimo, że firma tylko internetowa to godna zaufania - rzeczywiście wysyłają błyskawicznie, rzeczywiście za podane ceny i rzeczywiście oryginały:) jest tylko jeden ból - polscy cennicy są wyczuleni na przesyłki stamtąd i zwykle trzeba dopłacić cło...choć czasem się udaje, że przesyłki nie zauważą. Ale nawet z clem przy 60% obniżkach to warto;)
 
Co do zabawek z cyklu dla chłopców i dla dziewczynek to mój Kuba przytaszczył ze żłobka różowy wózek, wkłada do niego ulubiona małpkę i jedzimy po osiedlu i liczymy dzikie spojrzenia przechodniów:-p:-D:-D:-D
 
Pabla, Olga ma podróbkę Boikido tej tęczowej piramidki - klocki wkłądane jedne w drugie do 10 sztuk. Bardzo je lubi i potrafi ładnie układać. A co do instrumentów, to mamy takie pojedyncze - cymbałki, flet, tamburyno, grzechotka i dzieciaki miały radochę (bo dostały na Mikołaja). Lenka na pewno się ucieszy:tak:
 
reklama
Do góry