reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na Gwiazdkę?

reklama
Izabelka my już kupiliśmy autko Zygzak Mc Queen (takie co dziecko siada i odpycha się nogami) zestaw garnuszków dla dzieci (bo takie uwielbia) i kilka ciuszków.Tyle mu starczy:-pmoja siostra z Anglii już zapowiedziała że mu kupi świecące reeboki więc i jakieś buty wpadną:-p:-)
 
Ja na gwiazdkę ciągle pomysłu nie mam:sorry:
A mikołaja to chyba trzeba będzie sobie w tym roku odpuścić:zawstydzona/y::sorry:Akurat mamy do zapłaty 2 transzę za mieszkanie -połowę wartości -taki nasz wspólny prezencik sobie zrobimy;-)Mały jeszcze zbytnio nie kumaty to się chyba nie obrazi,jak w tym raoku Mikołaja nie będzie:sorry:
 
Ja na razie nie bardzo mam czas rozejrzeć się po zabawkach, ale mam jakiś tam pomysł, żeby małej stanowisko do prac ręcznych zrobić (bardziej dla mamusi niż córusi:p) Chciałabym tablicę do rysowania - plastikową do mazaków lub taką do kredy, do tego różne akcesoria do bazgrania, mnoże jakąś ciastolinę, ale to luźny plan. Do tego morduję książeczkę z zapięciami, więc jeśli wyjdzie to mała dostanie.

Inny plan to albo zestaw dziewczynkowy dla lalek, albo chłopczykowy czyli autka i pociągi - mała na razie po równo się identyfikuje w tym względzie z oboma płciami :))

Jeszcze inny pomysł to jakaś książeczka interaktywna, ale muszę dopiero w jakimś smyku zobaczyć, co jest dostępne.
 
Cały dzień siedzę i oferty marketowe przeglądam. Efekt taki, że Tymi chyba dostanie klocki lego (z lego duplo chyba wyrasta) na spółę my i chrzestna. A Jula naczynia wadera i łóżeczko dla lalki. Muszę jeszcze wymyślić, co ma chrzestna Julci kupić i za cholerę nie wiem. Ech...
Tymi się dzisiaj zapytał czemu on ma tak dużo zabawek. Jakby wtórował za teściową, ale dawno się nie widzieli, więc nie podejrzewam. Moja mama uważa, że wszystko mają, a my powinniśmy oszczędzać... A ja chcę, żeby do moich dzieci przyszedł Mikołaj i przyjdzie... O...
 
ja chyba na pewno kupie plywajaca wyspe Teletubisi- wiem wiem nie wszyscy toleruja,ale mala lubi :tak: i spiewa juz Lala Po :-p:-p:-p
 
Izabelka ważne że małej się bedzie podobać:tak:u nas narazie w wodzie jest największa frajda jak mały ma opakowania po szamponach, konewkę i gąbke no i full piany:-D
 
My się jeszcze nie zastanawialiśmy co młodemu kupimy, myślałam trochę o klockach, może zestaw sprzątający, jakieś książeczki, za dużo nie będziemy kupować, bo u Maksa jest tyle zabawek ze już nie ma miejsca. Mamy obok siebie ogromną hurtownie zabawek , więc tam coś wybierzemy
 
reklama
Do góry