reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na Gwiazdkę?

Ostatnia edycja:
reklama
Lena dostanie od nas chyba jeździk taki podobny do tego co kupiła Kicrym. Na nic innego nie mam pomysłu a widzę że jej sie bardzo podobają takie jeździki.
Dostanie pewnie jeszcze jakieś klocki, może sanki itp...
 
a moje dziecię w tym roku dostanie takie oto rzeczy:
KASK + NARZEDZIA Z PASEM BOB BUDOWNICZY warsztat (826858302) - Aukcje internetowe Allegro
DISNEY CARS ZYGZAK AUTA Zygzak McQueen ŚWIeci GRA (826860842) - Aukcje internetowe Allegro
ZNIKOPIS TABLICA TABLICZKA + PIECZĄTKI DŁUGOPIS (833046121) - Aukcje internetowe Allegro

w tym że jest to prezent na miołajki , na imieniny oraz na gwiadkę. Do tego może kupię mu jakiegoś słodycza ( bo już w sumie duży ) i jakieś ubranko na wiosnę :-)

Ale za to mam problem co kupić mojemu M na gwiazdkę :-/ macie jakieś pomysły?
 
Ostatnia edycja:
Liwus fajowe prezenty, no nad tą siekierą to bym się zastanowiła;-):-D
Może Kubie też kupie taki znikopis tylko czy on się będzie umiał zmieścić w tak małym polu do bazgrania bo teraz potrzebne mu są duze powierzchnie:-Dno i widziałam tą fontannę co Surv kiedyś pisała może to by się nadało. Myślałam też o pościeli do łóżeczka w Auta, bardzo mi się podoba, a Kuba z dnia na dzień bardziej interesuje się wszelikimi pojazdami.Od mojej siostry dostał na Mikołaja zestaw garnuszków ale miał ucieche:tak::-Dno a mama mu chce kupić koparkę bo Kubuś uwielbia koparki:sorry::-D
 
Liwus super prezenty i ceny całkiem fajne:tak:
Chętnie bym odgapiła,ale my takie autko już mamy,tylko,że czerwone i nie świeci,narzędzia też są,co poniektóre juz w częściach:sorry:No kurde wszystko jest,a młody i tak najlepiej lubi gary,przybory kuchenne i prawdziwe narzędzia dziadka:-pFakt,że autka bardzo lubi i ładnie się nimi bawi,ale ile można?,a jest już ich sporo.
Ciagle nie mam pomysłu:no:
 
oj jak ja lubię ten wątek:-p:-p:-p no dzisiaj przyszeła nasz krowka "na biegunach' ale jej nie otwieram., czekamy do soboty na mikołajki (Kornel się obrazi, że Tosia jest na specjalnych względach, bo on by chciał tez już buty wystwic:-D:-D:-D) dzisiaj chrzestny powiedział, ze kupil Tosiuli klocki małej, a na gwiazdkę już ma zakupiony odkurzacz zakupiony (szowinista jeden:-p) a my chyba kupimy taki stolik interaktywny:tak:
Liwcia ja tez nie mam pomysłu co chlopu kupić, bo we dle jego to "on wszystko ma i niczgo nie potrzebuje";-) i weź takiemu coś kup:sorry:
 
a do Kornela Mikołaj nie przychodzi???

właśnie te zabawki w stylu odkurzacz pralka i wszystko w różu...jak byłam kiedyś w smyku to się zdziwiłam...chłopcy samochodziki a dziewczynki właśnie akcesoria do sprzątania:szok::szok::szok::szok::szok:

a do nas przyszedł już wózeczek
słodki jest:-):-):-):-) aż żal że się takiego nie miało:tak:
w rzeczywistośći wygląda nawet fajniej niż na zdjęciu:tak:
 

Załączniki

  • wózeczek.jpg
    wózeczek.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Post śliczny:tak: Pamiętam,że moja siostra też miała taki rarytas,tylko,że starszy,bo cały wilkinowy łącznie z budką,chyba naprawdę komus kiedys słuzył do zabawy,jescze za czasów jak innych nie było_Odpicowaliśmy i był cudo,a przytargaliśmy go ze śmietnika:shocked2:
Tosika to u Was juz widzę prezentowo pełną parą:tak:

Ja to jednak chyba kupię takie autko jak Liwka wkleiła,bo pisałam,że mamy,ale właśnie dzisiaj tata zepsuł:wściekła/y:,a młody bardzo lubił się nim bawić.

Co do prezentów dla m,to mój sobie zażyczył koszulę sztuk 2,bo ma nadzieję na pracę w biurze:-D
 
Do góry