reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na infekcje sromu ?

reklama
Clotrimazol tak oczywiście j ja jeszcE polecam do podmywania się Tantum rosa. Tylko nie irygacje tylko do podmywania, pamiętam jak mialam mega świąd i infekcje, chodzić aż nie mogłam tak swedzialo, a byłam na wyjeździe. Poszłam do apteki i kupiłam Tantum rosa, rozrobilam w butelce z wodą i przemyślałam parę razy dziennie. Jakaz to była ulga. Teraz za każdym razem jak czuje jakiś dyskomfort tam to od razu się zabieram za Tantum rosa. Na porodówkę też będę zabierac ze sobą 😉 a i potem osuszlam tylko ręcznikiem papierowym albo papierem, na pewno nie ręcznikiem, to siedlisko bakterii
 
Clotrimazol tak oczywiście j ja jeszcE polecam do podmywania się Tantum rosa. Tylko nie irygacje tylko do podmywania, pamiętam jak mialam mega świąd i infekcje, chodzić aż nie mogłam tak swedzialo, a byłam na wyjeździe. Poszłam do apteki i kupiłam Tantum rosa, rozrobilam w butelce z wodą i przemyślałam parę razy dziennie. Jakaz to była ulga. Teraz za każdym razem jak czuje jakiś dyskomfort tam to od razu się zabieram za Tantum rosa. Na porodówkę też będę zabierac ze sobą 😉 a i potem osuszlam tylko ręcznikiem papierowym albo papierem, na pewno nie ręcznikiem, to siedlisko bakterii
Muszę zapisać Tantum rosa na swoją listę rzeczy do porodu w takim razie 📌
 
Ja tantum Rose rozrobilam w buteleczce ze spreyem, takiej podróżnej. I mialam w torbie do porodu, bo tak polecały mama lama :) podobno złoto. Mi akurat się nie przydało, bo nie bylam nacinana, ani nie pękłam. Ale warto znać taki patent.
 
@agaaataaaa kojarzę Ciebie z bliźniaczej ciąży! :) jak się czujesz? Który tc?
A dzięki że pytasz😉Tak, dziś 30+6. Brzuch już duży i że spaniem ciężko. Jeden gnojek mi się wbija w zebra nogami a drugi główka🤦‍♂️
W pon byłam na USG 3 trymestru i jeden waży 1780 a drugi 1530 wszytsko ok z nimi także najważniejsze, ale mam już co nosić. Niby mam termin na styczeń, ale chyba to może być grudzień jednak pod choinkę😉
 
A dzięki że pytasz😉Tak, dziś 30+6. Brzuch już duży i że spaniem ciężko. Jeden gnojek mi się wbija w zebra nogami a drugi główka🤦‍♂️
W pon byłam na USG 3 trymestru i jeden waży 1780 a drugi 1530 wszytsko ok z nimi także najważniejsze, ale mam już co nosić. Niby mam termin na styczeń, ale chyba to może być grudzień jednak pod choinkę😉
Uuu stara, to już tuż tuż 😁
Wchodzi w grę poród sn, czy cc?
Podziwiam niesamowicie!
 
reklama
CC tylko i wyłącznie, nie wyobrażam sobie sn😱
Ogólnie to nie wiem co to będzie 😁 z karmieniem i że wszytskim, to będzie mój pierwszy raz także niezły hardcore na początek 😂
Od razu na głęboką wodę 😁 ja uważam że mój poród był przepiękny, i chciałabym to przezyc jeszcze raz. Tylko był pojedynczy, więc to zupełnie co innego. Ale dzis czytałam o czworaczkach urodzonych sn, więc chyba się da 😳
 
Do góry