reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na katar i kaszel u 3miesiecznego niemowlaka?

reklama
Mój synek jak skończył 3 miesiące też miał katar. Trwał 2 tygodnie. 3 razy dziennie się inhalowaliśmy i za każdym razem odciąganie kataru. Z tym że nie kaszlał. Jakby zaczął, to byśmy pewnie co 2 dni jeździli na kontrolę do pediatry, bo mówiła, że u takich maluszków łatwo przechodzi na dolne drogi oddechowe.
Oprócz tego podawałam mu rhinoargent, argentin t, nasi in baby i nurofen forte. Miałam 3 teleporady i jedną wizytę. Pewnie byłyby wszystkie wizyty, ale trafiliśmy jak przychodnia była zamknięta z powodu covida. Ale miałam jechać na całodobowkę, gdyby się pogorszył. Na szczęście nie trzeba było.
Trzymam kciuki za Was ✊✊✊
 
@Magdalenka16 Jeśli zaczął mokro kaszleć, to zapewne oznacza, że zeszło mu niżej. Możesz spróbować przyłożyć ucho do klatki piersiowej i posłuchać czy nie słychać jakiś świstów. Jeśli są, to zapewne antybiotyk Was nie ominie.
 
Kup sobie smalec z gęsi i smaruj dziecku klatke piersiowa i plecka cieplo ubierz a w razie mokrego kaszlu lekko oklepuj mozna dodac 1 krople olejku mietowego pomaga przy katarze. Pod nosek masc majerankowa pomaga na katar no i dzwonic do lekarza zeby zobaczyl i osluchal dziecko
 
reklama
J ade wieczorem do lekarza. Ale wiecie jak ciężko jest się dostać. Pediatra w przychodni wogóle nie chciała abym przyjechała tylko przez telefon ! Jedynie prywatnie lekarz mi został ale też wyblagalam wizytę bo nie chciał tez przyjąć. Do czego to teraz doszło. ...
 
Do góry