reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na katar?

nam tez dała Eurespal,ale u nas nie działał.Zrobiło sie zapalenie oskrzeli i trzeba było podac antybiotyk.Czasem nie ma sensu bronic sie przed antybiotykiem,jezeli choroba jest juz zaawansowana to u małego dziecka nie ma co ryzykowac:no:Oczywiscie,sama nie jestem miłosniczka antybiotykow i podaje je jak lekarz mowi mi,ze to najlepsze wyjscie.Niestety sa takie choroby ktorych domowymi sposobami sie nie wyleczy:confused:
 
reklama
ja właśnie przechodzą z moim małym zapalenie dróg oddechowych, daje mu z zalecenia lekarza Eurespal, do noska chibroxin, nacieram go maścia -pulmex baby, ale na noc nie ,tak do 17 , bo kaszelek się wzmaga,herbatkę na przeziębienie, i na razie jest lepiej i nocki spokojniejsze.ale mam pytanie czy do tego syropu EURESPALU trzeba dawać jakieś ochronne typu lacidofil?
 
MOja córka właściwie to bardzo rzadko choruje ale ja też polecam Eurespal a do noska homeopatyczny Eupforbium. Dodatkowo zaraz przy każdym podejrzeniu przeziębienia, kaszlu czy zatkanym nosie smaruje klatkę i plecki maścią Vick Vapo Rup. u nas skutecznośc 100%
 
Na szczescie przeszło. po 3 dniach Misia już nie mówila basem. Głosik normował się jakiś ponad tydzień. Obyło się bez antybiotyków też. Na kontroli wszystko ładnie.

uff,to była nasza pierwsza choroba.
Zyrtec pomógł też na atopie ( ma lekką) i wreszcie skórka wyładniała ( plus oczywiscie dieta bezmleczna)
 
Kobitki jakie znacie sposoby na katar? Wiem że pewnie już jest gdzieś taki wątek, ale nie mogę się doszukać. POradzcie co robić. Mamy nasivin, disnemar i maść majerankową. Może obejdzie się bez wizyty w osrodku zdrowia?
 
Witam !!! ja mam tez taki maly problem z moim rocznym synkiem, od dwoch dni meczy go okropny katar ,najgozej jest w nocy bo nie moze oddychac przez nos a bez smoczka nie zasnie. probowalam juz kropelki i inchalacje i nic nie pomaga ... moze wiecie jakis dobry i skuteczny srodek bede bardzo wdzieczna za jakies informacje .... Serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje
 
Nasze sposoby na katar,to Nasivin,maść majerankowa pod nosek,wyżej ułozona poduszka i dobrze wywietrzony i nawilżony pokój.:tak:
 
reklama
Do góry