reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na mdłości i zmęczenie?

sylwuska1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Luty 2017
Postów
343
Jestem w 7 tyg ciąży i strasznie męczą mnie mdłości. Niby jestem glodna a nie moge nic zjesc :/ a druga recz to ciągle zmęczenie. Spie po 12 h w nocy czasem godzinna drzemka w dzien a ja nadal jestem zmeczona. Macie jakies sposoby na taki stan czy poprostu trzeba to przeczekać

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj :) na głównym naszym wątku dużo o tym pisałyśmy, każde pytanie możesz zadać tam. Nie ma wg mnie potrzeby zakładać za każdym razem osobnego tematu. No chyba, że reszta mamusiek inaczej się na to zapatruje niż ja to luz, dostosuje się.
 
Zmęczenie może być przez niedobory żywieniowe. W diecie nie powinno zabraknąć białek, witamin i minerałów. Najważniejsze są teraz żelazo, magnez i wapń. Pić wodę małymi łyczkami i dużo wypoczywać. Jeśli nie pomoże zgłosić należy lekarzowi.
 
a ja właśnie myślę ze powinny być osobne wątki bo robi się bałagan. Na głównym jest juz wszystko nawet o wynikach co ma swój temat osobno. A jeżeli chce dziewczyna przepis na pozbycie sie mdłości to przelecenie 350 stron w głównym trochę czasu zajmie
 
Nikt jej nie każe przelatywać ponad 100 stron, wystarczy zapytać :) a jak ktoś bardzo chce to wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na wątku i pojawia się posty o określonym temacie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Jak dla mnie osoby nowej jest za dużo tego wszystkiego, za dużo szukania i przeglądania wątków. Więc jak mam jakiś problem lub pytanie pytam na innych forach, gdzie można otworzyć temat dotyczący problemów itp. przyszłych mam. I nie ukrywam jeszcze nikt nie zwrócił mi uwagi, ze temat już był itp. Ale myślę, że ma to do siebie tyle, że każdy jest na forum mile widziany i każdego problemy są nie tyle mile widziane ale zawsze znajdzie się odpowiedź.
 
No to przecież mówię ze zawsze można zadać pytanie w głównym wątku, jak dla mnie nie ma potrzeby otwierać za każdym razem nowego tematu. I również uważam ze tu na forum każdy jest miłe widziany i może podzielić się swoimi wątpliwościami, obawami, problemami. To jest moje zdanie. Tak jak mówiłam, ja się dostosuje. Nie mam z tym problemu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie :) Jak korzystasz z aplikacji to na górze masz taką lupkę z napiszem 'szukaj w wątku', a jeśli ze standardowej strony forum to na górze strony nad napisem babyboom masz 'szukaj' i wystarczy że zaznaczysz tam opcję 'szukaj tylko w tym wątku' i już :)
 
Do góry