reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

reklama
U nas dzisiaj spaghetti bolognese, a Sara ma sloiczek - rybe z tagliatelle i brokulami :tak::-)

Jutro chce zrobic zupe ogorkowa i na drugie placki ziemniaczane :tak:
 
O, Bedytka, nastepne fajne danie - podaj przepis na to leczo z patisonow :tak::-)

U nas dzisiaj ogorkowa z wczoraj, a na drugie kotlety z piersi, ziemniaki i surowka coleslaw :-):tak:
 
ja dzis bede robic rybke - najpier ja umarynuje a pozniej moze zapieke w bialym winie ?:D

ps. Sandra odstaw w koncu Sarunie od tych sloiczkow:D:D

co do bolognese to u nas Szantuska je uwielbiaaaaaaa :D
 
w końcu dzisiaj były naleśniki, dla mnie z szynką i serem żółtym a dla reszty z twarogiem na słodko:tak:
jutro: roladki wieprzowe małe ziemniaczki i kapusta czerwona, no i jeszcze krupniku nagotuję Ali na zaś;-)
 
Sandra odstaw w koncu Sarunie od tych sloiczkow:D:D
co do bolognese to u nas Szantuska je uwielbiaaaaaaa :D
Sara tez lubi bolognese, ale to bylo z fixu :-p wiec sloiczek zdrowszy :tak::-)
No i wiem Domisko, ze Sara podziubie np. kotleta schabowego czy jakas zapiekanke i nic nie zje, a tak sloiczek wcina :tak: Ale wiekszosc naszych dan je - sloiczek tak srednio 1-2 razy w tygodniu dostaje :tak::-)

Bedytko, ale mi ochoty na roladki zrobilas, mniammm! :-D:laugh2::-D

U nas dzisiaj kebab wieprzowy domowej roboty w bulce z salatkami :-):-):tak:
 
reklama
mmmmmmtakiego kebabka tez bym zjadla :D:D:D:D i roladki mniam mniam :D musze tez cos dobrego na dzis przyszykowac tylko co..? eee pewno kurczaczka zrobie jakies warzywa i tyle:p
nie mam weny tworczej dzis hihihii :D
 
Do góry