reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

reklama
witam!:-)
kurde siedze w domu od tygodnia prawie i na nic nie mam czasu:szok:albo zrobiłam sie nagle taka leniwa.
dzis na obiad krupniczek,szybko i nie wymaga duzego zaangażowania:-)a ja chyba pójde polezec;-):-D:-D:-D
 
Ogorkowa z ryzem, a na drugie (bo nie bylo w planach, a Sara glodna podobno:-p) szybkie frytki i parowka, a do tego, zeby zdrowo bylo sok z wycisnietych pomaranczy :tak::-)
 
Widze Bedytka, ze u Was tez ziemniaki dla chetnych ;-):-) u nas tez taka metoda i dlatego zawsze zostaje ich pelno :-p a jak ugotuje sie mniej to zawsze ktos ma ochote ;-):-p

U nas dzisiaj pomidorowka z moich zapraw z zacierka :tak:, a na drugie watrobka drobiowa, ziemniaczki i ogorek :tak:
Sara jadla w przedszkolu, a w domu na obiadokolacje wciela pomidorowke :tak::-), a pozniej jeszcze hot-doga domowej roboty w pelnoziarnistej bulce :-) Ostatnio mamy "jobla" na punkcie hot-dogow - i tylko latam do biedronki po parowki, bo uwielbiam ich smak :tak::-D
 
hmm

poproszę o smaczny i sprawdzony przepis na RYBĘ PO GRECKU :-D bo chodzi za mna od jakiegoś czasu
 
reklama
poproszę o smaczny i sprawdzony przepis na RYBĘ PO GRECKU :-D bo chodzi za mna od jakiegoś czasu

mój przepis

skłaniki (na jakiś kilogram ryby)
kilka marchewek (5-6)
ze 2 pietruszki
niewielki seler
cebula
sok z cytryny
koncentrat pomidorowy
zielona pietruszka
pieprz, sól, estragon, bazylia
olej lniany (uwielbiam do potraw rybnych!!!)

rybę tradycyjnie obsmarzam w mące.
warzywa ścieram na drobnej tarce, cebulkę drobno siekam. duszę na małym ogniu do miękkości razem z przyprawami, sokiem z cytryny, kilkoma łyżkami oleju lnianego i odrobiną wody.
na koniec dodaje koncentrat -ilość wg uznania.

studzę warzywa i obkładam nimi rybkę.
na koniec siekam pietrszkę i posypuje całość;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry