reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

A ja sie wczoraj prawie trzy godziny spuszczalam, bo zachcialo nam sie schabiku w sosie kurkowym. No to mamy :p na dzisiaj tez, wczoraj z ziemniaczkami, dzisiaj z kasza gryczana :p Moje dziecie tez kasze uwielbia, wiec jak znam zycie to bedzie wpierniczac jak potluczona ;-)
 
reklama
Leika, karoo prosimy przepisy:tak:
ja w tym tygodniu obiadów nie robię, chłop ma na głupią zmianę więc sobie nie będę gotować, Wojtek je w szkole, a Alka ma swój repertuar:-)
 
bedyta - na tą cukinię z makaronem szpinakowym?

Kroisz pieczarki w drobną kosteczkę, cebulę też. Zasmażasz w woku na maśle z dodatkiem oliwy z oliwek, podprawiasz solą, pieprzem i papryką czerwoną w proszku. Po chwili dodajesz cukinię pokrojoną w kostkę (wraz ze skórką) i kilka ząbków czosnku pokrojonego w plasterki. Chwilę to wszystko zasmażasz, aż cukinia zmięknie, potem dodajesz ugotowany makaron szpinakowy (dostępny w hipermarketach) i chwilkę razem zasmażasz.
Podajesz posypane startym serem.

To ostatnio ulubiona potrawa mojego męża ;-):tak:
 
dzisiaj miało nie być obiadu, ale był, chłop zakupił pierogi z mięsem:-)
a na jutro schabowe, ziemniaki i korniszonki:tak:
 
Mniam, az sie glodna robie jak czytam to menu ;-):-D

U nas dzisiaj krupnik i lasagne z sosem bolonskim i beszamelem :tak:
 
reklama
Do góry