reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

bedyta

Sierpniowa mama'06
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2006
Postów
4 340
Miasto
Rybnik
dzisiaj pizza domowa:
ciasto, pieczarki smażone, szynka, sos pomidorowy, kukurydza i dwa rodzaje sera...
Alka: zupka jarzynowa krem i olbrzymia porcja pizzy:-)
 
reklama
Bedyta- super watek, ale czasami przepis jaki by sie przydał;-)i błagam nie gotujcie nic bardzo skomplikowanego bo mi wstyd...ja to kiepska kuchara jestem-tylko podstawy:zawstydzona/y:
 
mada myślę że tu tylko pomysły, podpowiedzi, bo świetny przepisowy wątek już jest;-)
jutro:
młoda czerwona kapusta, roladki wieprzowe i kluski śląskie (bo mam jeszcze stare ziemniaki), a dla Alki przede wszystkim rosół z miechem:-p
 
Bedyta- wiem, wiem ale tam to juz wogóle strach mi wchodzić w tych waszych przepisach to ja bym sie zabiła:sorry2::zawstydzona/y:ja naprawde kiepsko gotuje i to co najprostsze...ja po prostu nieznosze stania przy garach a już wymyślanie obiadu "na jutro" doprowadza mnie do szłu:-p
ale wątek na pewno sie przyda, nieśmiało bede wchodzić i podpatrywac co cudowne żony potrafia i może w końcu sie czegoś naucze:tak:
 
A u nas dzisiaj nuggetsy z przepisu Dominique i fasolka szparagowa. Dla Piotrusia pomidorowka z makaronem, a dla Weroniki mleko. :-)
 
bedyta zapodaj przepis na pizze bo ja robie ale wychodzi mi zawsze jakis zakalec lub gumowe to ciasto:-(
 
U nas dzisiaj pomidorowka z lanym ciastem :tak:
A jutro kurczak, kluski slaskie i surowka coleslaw :tak::-)

(az sie glodna zrobilam :-p)
 
reklama
Do góry