reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

u mnie dzisiaj był: "pomysł na... kurczak w sosie śmietanowo ziołowym" z ryżem i surówką z kiszonej kapusty, no i wyjątkowo rosołek z makaronem, chyba z pół roku zupy nie gotowałam, ale dziś miałam wenę...:-p
 
reklama
U nas dzisiaj ziemniaczki z koperkiem, mloda kapustka z boczusiem i jajco sadzone, a do tego zsiadle mleko do picia :-):tak:

A jutro beda piersi kurze w miodzie i czosnku, frytki i "warzywa na patelnie" :-):tak:
 
Ostatnimi czasy to czesciej na gotowcach (jak kupne pierogi, pizza, jakies kluski itp.) lecielismy, niz na domowym zarelku - nie bylo kiedy gotowac, ale, ze teraz mam urlop to jemy znowu normalnie ;-):-)


Przez ostatnie 2 dni jedlismy golabki w sosie pomidorowym, a dzisiaj robie koperkowa ze smietana i lanym ciastem - tez na 2 dni bedzie ;-):-)


Sara na sniadanie zjadla salatke - pomidor, ogorek zielony, jajko na twardo, ser zolty, szczypiorek i odrobina oliwy z oliwek, wiec dzienna dawke warzywna ma z glowy ;-):-p
 
dzisiaj klopsiki w sosie pomidorowym z ryżem i surówka do wyboru, buraczki albo mizeria
a jutro schabowe, jeszcze nie wiem z czym;-)
 
u mnie dzisiaj byl McDonalds, bo weny mi zabraklo, a jutro do tesciow wiec pewnie tez bede miala czysta kuchnie ;)... a wieczorkiem knajpke zamawiamy na chrzciny to pewnie na wyprobowanie tez cos tam zjemy.

bedyta jak robisz klopsiki?
 
bedyta jak robisz klopsiki?
mięsko mielone (jakie tam mam w lodówce), cebula drobno posiekana, mnóstwo przypraw, jajko, bułka albo namaczana, albo tarta w zależności od tego jak "mokre" jest mięso, wszystko mieszam i formuję rękami kuleczki, potem na głęboką patelnie lekko obsmażam i podlewam wodą, wczorajsze podlałam rozcieńczonym koncentratem pomidorowym i przykrywam, do 15 minut od podlania powinny być dobre, zawsze można spróbować:-p
Ala najpierw stwierdziła, że nie lubi, a potem się zajadała:tak:
 
reklama
pewnie ze sie pochwale, tylko bez pomidorowych dodatkow zrobie :) bo jakos nie lubie hehe.

A mowilam wam ze ostatnio zrobiolam kotlety z piersi z kurczaka w parmezanie?? pycha

cienko pokrojone maczalam w rozbeltanym i popieprzonym bialku a potem w takim drobno startym parmezanie i na patelnie... pychotka... tylko nie dosalac bo od parmeaznu sa slone.
 
Do góry