reklama

Co na porodówkę w Zielonej Górze?

Rozwiązania
0
Kochane, co trzeba wziąć koniecznie swojego a co daje szpital? Warto brać swoje ubranka/kosmetyki dla maluszka?

reklama

sylwkaq90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@tusianka praktycznie wszystko jest. Dają ubranka dla dzidzi (trzeba oczywiście mieć na wyjście), pampersy, podklady dla mam, koszule do porodu.
Warto mieć oczywiście swoje kosmetyki i dziecka, pizamy, ręczniki, papier toaletowy, sztućce, wodę.
Jak mi sie coś przypomni, to dopiszę.

Rozwiązania
0
Hej @tusianka,

Planuje poród w Zielonej Górze jednak nadal mam wiele wątpliwości. Mogłabym Cię prosić o kontak?

Dziewczyny,

Jakie są Wasze opinie dotyczące tego szpitala?

Pozdrawiam,
Aga

sylwkaq90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej @tusianka,

Planuje poród w Zielonej Górze jednak nadal mam wiele wątpliwości. Mogłabym Cię prosić o kontak?

Dziewczyny,

Pozdrawiam,
Aga
Ja mam dobre wspomnienia, choć było bardzo dużo pacjentów. Zamiast na patologii leżałam na ginekologii, ale były tam mile pielęgniarki :) na sam poród udało się mieć sale jednoosobowa. Może dlatego mi się podobało :)

Rozwiązania
0
Ja mam dobre wspomnienia, choć było bardzo dużo pacjentów. Zamiast na patologii leżałam na ginekologii, ale były tam mile pielęgniarki :) na sam poród udało się mieć sale jednoosobowa. Może dlatego mi się podobało :)
Dziękuję @sylwkaq90 za Twoją opinie :)
Super, że trafiłaś na sale jednoosobową - z tego co wiem jest ich tam 3 + jedna 2 osobowa, która niestety nie zachęca...Najgorsza jest ta loteria jak trafisz.
Personel jest z pewnością kluczowy, jeśli wspaniałe położne i pielęgniarki to i sam pobyt pozostawia miłe wspomnienia :)

Rozwiązania
0
Hej @tusianka,

Dziewczyny,

Pozdrawiam,
Aga
Ostatecznie rodziłam w Świebodzinie, więc jeżeli chodzi o Zieloną Górę to niestety nie bardzo pomogę :)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku