reklama

Co na potliwość stóp?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez mariamena, 26 Luty 2015.

1. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Cześć. Problem dotyczy nie mnie ale mojego męża. Tak w ostatnim czasie pocą mu się stopy,że naprawdę ciężko jest mi z nim wytrzymać. Jeśli nic nie da się zrobić to normalnie się z nim rozwiodę !
    Latem to jeszcze ponieważ nakłada buty z odkrytymi palcami. Za to zimą jest duży problem , szczególnie jak wróci do domu z pracy i zdejmie buty. Czy są jakieś sposoby na to aby się tego pozbyć ? Stosował bardzo wiele kremów oraz innych pudrów, wszystko na nic.
    Może są jakieś zabiegi ? Warszawa albo okolice?

2. mariamena

Nie słyszałam o tym. Możesz napisać dokładnie na czym polega zabieg?
    I czy jest to duży koszt? Już fortunę wydałam na te wszystkie kosmetyki a niestety nic dosłownie nie działało...

3. reklama
  4. mariamena

Mogłabyś mi dać jakiś dokładniejszy kontakt ? Sama zadzwoniłabym i bym się dopytała o zabieg oraz wolne terminy .

5. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Mariamena gdzies czytalam na jakims blogu chyba, ze soda oczyszczona wsypana do butow neutralizuje smrod. Sprobowac mozna, oczywiscie to tylko jeden z wielu pomyslow zaradczych na chwilke jak np idziecie do znajomych, a wstyd zdjac buty :D jezeli problem tkwi w czym innym warto jak wszyscy wspomnieli isc do podologa.

6. matyldda

matyldda Zaangażowana w BB

Mój mąż miał zawsze problemy z potliwością ale jakiś czas temu jedna sprzedawczyni w dermo ziko polecila mi świetny preparat i mąż zachwycony, widzi dużą róznicę

Poleć forum