reklama

Co na PREZENT dla męza

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez monika_l20, 3 Listopad 2009.

1. monika_l20

monika_l20 Początkująca w BB

Mam problem..mój mąż ma w krótce urodziny a ja nie mam pojecia jaką niespodzianke mu wyszykować...odpadają raczej prezenty typu koszula, kosmetyki itd. Pomocy niech ktos napisze jakis odjechany pomysł!!:-)

2. aaniaa

aaniaa Fanka BB :)

Moj narzeczony mial ostatnio urodzinki i ja mu taki prezent sprawilam ze zaprosilam znajomych uszykowalam jedzonko, zamowilam torta w ksztalcie pilki noznej (uwielbia pilke) i zrobilam taka niespodzianke!!:) Byl bardzo zadowolony i szczesliwy. Tak to zaplanowalam ze nic sie nie domyslil:-) Bylo bardzo fajnie! ;-)

3. reklama
  4. monika18815

monika18815 Fanka BB :)

odjechany prezent-idz do sex shopu i kup sobie odlotową bieliznejakieś kajdanki lub cos w tym stylu i uszykuj gorący wieczór:) napewno go nie zapomni

5. Izulka23

Izulka23 Fanka BB :)

Dziewczyny a apropo prezentow to potrzebuje pomocy b jak co roku nie wiem co kupic swojemu mezczyznie na gwiazdke w tm roku :((((

6. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Trudno tak doradzic jak sie kogos nie zna...... :sorry:

7. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

8. elektricgirl

elektricgirl Początkująca w BB

9. Maruslha

Maruslha Początkująca w BB

Ja też uważam foto prezent za genialny pomysł! Znam stronkę fotolabu Superfoto.pl - odbitki, zdjęcia cyfrowe, fotoksiążki, wywoływanie zdjęć i wiem, że to niewyczerpalna kopalnia pomysłów nie tylko na prezent dla męża! Faceci uwielbiają praktyczne pomysły a taki gadżecik ze zdjęciem jest genialnym pomysłem! Ja sama dostałam od Św.Mikołaja magiczny foto-kubek i mam ochotę na kolejny fotogadżet od SUPERFOTO.pl Są fajni :-) :-)

10. reklama
  11. Maruslha

Maruslha Początkująca w BB

monika_l20 ! A co Ty w tym roku przygotowujesz mężowi na WALENTYNKI? Czy zastosowałaś się do porad z forum? Ja podobnie jak elektricgirl zamówię na WALENTYNKI fotoprezent! Ten fotolab, który znalała elektricgirl jest na prawdę genialny! SUPERFOTO.pl ma najfajniejszą i najciekwasza ofertę z jaką się spotkałam ... są bezkonkurencyjni a odwiedzanie ich świetnej strony internetowej po prostu uzależnia! :szok:

12. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Teoretycznie z prezentem dla męża nie powinno być problemu- przecież tak dobrze go znasz:) Wystarczy,że kupisz mu coś co w jakiś sposób jest związane z jego preferencjami. Moja koleżanka kupiła swojemu mężowi, wielkiemu amatorowi kawy ekspres senseo i kilka saszetek kawy z caffetea.pl:) Prezent był strzałem w dziesiątkę, ale na przykład twój mąż mógłby się bardziej cieszyć z książki- ty wiesz najlepiej co mu kupi:)

Ostatnia edycja: 25 Luty 2010

Poleć forum