reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent urodzinowy??

Dołączył(a)
13 Maj 2010
Postów
1
Mam następujący problem.....Za miesiąc mój chrześniak kończy 10 lat. Zastanawiam się jaki prezent będzie dla niego najlepszy. Książka, gra edukacyjna a może jeszcze coś innego?? Zastanawiam się czy nie zabrać go na jakąś fajną wycieczkę czytałam tu trochę Mobilna mama - Wycieczka w stronę pasji - MobilneKobiety.pl ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co o tym sądzicie?? Poradźcie coś, może macie ciekawsze pomysły;-)
 
reklama
przede wszystkim ważne, ile chcesz lub możesz na taki prezent kasy przeznaczyć...
chrzestna mojej córki zawsze wcześniej podpytuje mnie, bo jednak bardziej niż ona jestem na bieżąco, może warto tak zrobić.
 
na pewno jakies gry edukacyjne, ktore troche ucza i troche bawia. czasem uzywam tego zeby zachecc moja corke do nauki i udaje sie. dziecko nie musi wkuwac regulek, dat itp, a uczy sie naprawde pozytecznych rzeczy:ostatnio znalazlam taka gre o mitologii rzymskiej greckiej,jest naprawde bardzi w porzadku.na innym watku czytalam cos o grach na postawie bajek.jak najbardziej jestem ich zwolenniczka,a toy story- faktycznie- swietna zabawa:)
 
Trzeba się jednak liczyć się z tym,że dziecko musi się cieszyć z prezentu. Program do nauki angielskiego jest na pewno praktyczny( popieram stymulowanie rozwoju intelektualnego dziecka) ale już widzę minę chłopca, który go otrzyma:) A co powiecie na to Nintendo WII. Czarny, najbogatszy zestaw - Sklep Wasserman.pl ? Ja spędziłam przy Nintendo wiele wspaniałych chwil:) Nawet nie wiedziłąm,że jest jeszcze w sprzedazy:)
 
Fajnie jest jak dziecko rozwija jakąś pasję, dlatego ja bym kupiła dziecku na 10 urodziny teleskop Opticon. Bardzo fajnie i do tego w przystępnej cenie mają w e-sklepie teleskop.pl.
Myślę, że fajnie jest dać dziecku coś oryginalnego.
Troszkę już po fakcie, bo urodzinki dawno minęły :D ale temat na czasie.
Myślę, że najlepiej kupić dziecku jakąś zabawkę edukacyjną. Fajnie jeśli będzie rozwijała pasje, talenty..
 
Ostatnia edycja:
Polecam wieżę z drewnianych klocków, coś podobnego do bierek tylko bardziej zaawansowane i ciekawsze ;) ze zbudowanej z klockow wiezy wyciaga sie po kolei po jednym tak, zeby wieza sie nie przewrocila ;) taka wieza nazywa sie JENGA i mozna ja raczej dosc latwo kupic :) Dla dzieci i doroslych :)
 
reklama
reklama
Do góry