reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na stupki dla maluszka

Słoneczko_Ktosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2007
Postów
1 201
Dziewczyny potrzebuje rady co mam zakładac synkowi na nóżki jak wychodzimy na spacer (teraz i w zimie).
Do tej pory zakładałam rajstopki skarpetki i takie buciki z H&M a smyk mial zimne stopki :(.
Teraz bede małemu zakładała kurteczke i lekko ocieplane spodenki a na nóżki nie mam pojecia :no:
A co mam zakładac na nóżki pod kombinezonik :-(
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje rady co mam zakłada Wojtusiowi na nóżki jak wychodzimy na spacer.
Do tej pory zakładałam rajstopki skarpetki i takie buciki z H&M a smyk mial zimne stopki :(.
Teraz bede małemu zakładała kurteczke i lekko ocieplane spodenki a na nóżki nie mam pojecia :no:
A co mam zakładac na nóżki pod kombinezonik :-(
 
Witam, ja Bartoszkowi zakładam spioszki na to skarpetusie i buciki takie pluszowe. Pod kombinezonik to najlepiej jakies cieplutkie skarpetusie, bo co innego. Bartoszek tez ma zawsze zimne stopki i raczki ale może ma to po Mamusi :) Wogóle zastanawiam się czy jest sens kupywać kominezon na zimę, bo szwagierka swojej córusi w tamtym roku 2 razy załozyła tylko, może lepiej jakąś cieplutka kurteczkę i spodenki,co myslicie? Pozdrawiam
 
Sara powiem Ci szczerze ze czasem kurteczka i spodenki wychodzą cenowo jeszcze gorzej niż kombinezon.Z resztą dziewczyny ja ostatnio znalazłam przecenę Mariquity - za 49 zł porządny kombinezon. Może popytajcie w sklepach - to zeszłoroczna kolekcja. Dziecko ma ciepło w plecki i to chyba lepszy pomysł niż dwuczęściowy strój. Zosia jak miała 3 miesiące - miała taki kombinezonik pluszowy - chyba ok 50 zł. Były śpiochy, skarpetki grubsze, ten pluszak - do wózka bobasa, przykryłam grubaśnym kocem, zasunęłam w wózku i nie było mowy o zimnych stópkach:tak:Pozdrawiam
 
My zawsze zakładamy skarpeteczki pod śpioszki czy pajacyka:tak:a kombinezonik mamy z butkami,a na wozku jest grubaśny spiworek wiec ma cieplo i nic dodatkowo nie wkladam:-)
 
ja do tej pory zakladalam rajstopki i te buto-skarpetki z H&Mi nogi przykrywalam kocykiem,tak wiec byly zawsze cieple.a wczoraj kupilam w Biedronce zaje... kombinezon,pod spodem na polarze z milego materialu za Uwaga:29,99zl, z rekawiczkami,sa tez modele z oddzielnymi "rekawiczkami"na nozki,jesli wiecie o co mi chodzi,ale ja wzielam ten z nozkami zakrytymi.zobaczcie w waszych biedronkach.ostatnio byly tam welurowe ubranka dla naszych dzieci za 14,99zl.naprawde dobrej jakosci.Polecam.
i mimo kombnezonu to i yak kocyk na nozki u nas bedzie.
 
jak juz ci wczesniej odpisalam o tym kombinezonie z biedronki,to ja bede tylko zakladac rajstopki,bo on na polarze jest,i kocyk tak jak zawsze.
 
tez mam z biedronki kombinezonik tylko botki i rekawiczki sa dopinane na kuziczki :). Dresiki tez sie dobrze nosza :)
Dzis tez nasz smyk dostał buciki od dziadków, takie góralskie na futerku no i po spacerku stopki były cieplutkie :)
 
reklama
Justynko założyłam dwa watki - o stopkach ten miał byc poprawny po w poprzednim napisałam z błędem i strasznie zrobiło mi sie głupio no ale dziewczyny pisza na ten z błędem a tego poprawnego niestety nie potrafię wyciac :(
Ale bardzo Ci dziekuje ze napisałas odpowiedzi na dwa
 
Do góry