reklama

co na Swieta i na urodzinki naszych 2-latkow ??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez pchelka10.05, 1 Grudzień 2011.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witajcie moze macie jakies pomysły na Świeta ??
    dla naszych 2 latkow ....

my wstepnie mamy ale co rusz wide cos nowego i juz sama zgłupiałam za duzo tego jest

my wstepnie mamy

na mikołajki juz mamy )))

HIT! PLAYSKOOL ODKURZACZ PYŁEK GADAJĄCY PO POLSKU (1948668206) - Aukcje internetowe Allegro

na gwiazdora --albo albo

PIESEK BŁYSKOTKA ZE SMYCZĄ REKLAMA TV (1942554840) - Aukcje internetowe Allegro
    VTECH ROZMOWNY TELEFONIK TELEFON 60121 PO POLSKU (1963445263) - Aukcje internetowe Allegro

na urodzinki (zlece chyba dziedkom bo troszke dla nas za droga)
    wiec nie mam pojecia co na urodzinki

Chou Chou lalka Mój Pierwszy Ząbek Nowa (1964631202) - Aukcje internetowe Allegro

a wy jakie macie typy ??

2. kora30

kora30 Fanka BB :)

3. reklama
  4. Yummy_mummy_82

Yummy_mummy_82 Fanka BB :)

Witam serdecznie! Fajny watek:tak:
    Zawsze mialam z tym problem, teraz jest juz znacznie latwiej odkad mala sygnalizuje swoje potrzeby:-D

U nas odkad pamietam hitem sa koniki pod wszelka postacia, a jak mala dostala stajnie z Lego Duplo to bawi sie nia dzien w dzien i zupelnie jej sie to nie nudzi. Dlatego idziemy tym tropem i na Gwiazdke dostanie LEgo Duplo najprawdopodobniej Dom Rodzinny Lego Duplo Dom Rodzinny 5639 - zdjęcia, foto, galeria produktu

a na Mikolaja oczywiscie konika:-D:-D Zestaw dla malej Pani Doktor ( ostatnio wyczailam, ze badala swoje pluszaki):
    HASBRO MY LITTLE PONY RóŻYCZKA opinie użytkowników - Cokupic.pl

Juz czeka na nią w szafce;-)

5. Beata2710

Beata2710 emerytka

Poleć forum