reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na Swieta i na urodzinki naszych 2-latkow ??

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witajcie moze macie jakies pomysły na Świeta ??
dla naszych 2 latkow ....

my wstepnie mamy ale co rusz wide cos nowego i juz sama zgłupiałam za duzo tego jest


my wstepnie mamy

na mikołajki juz mamy )))

HIT! PLAYSKOOL ODKURZACZ PYŁEK GADAJĄCY PO POLSKU (1948668206) - Aukcje internetowe Allegro



na gwiazdora --albo albo

PIESEK BŁYSKOTKA ZE SMYCZĄ REKLAMA TV (1942554840) - Aukcje internetowe Allegro
VTECH ROZMOWNY TELEFONIK TELEFON 60121 PO POLSKU (1963445263) - Aukcje internetowe Allegro


na urodzinki (zlece chyba dziedkom bo troszke dla nas za droga)
wiec nie mam pojecia co na urodzinki


Chou Chou lalka Mój Pierwszy Ząbek Nowa (1964631202) - Aukcje internetowe Allegro


a wy jakie macie typy ??
 
reklama
Witam serdecznie! Fajny watek:tak:
Zawsze mialam z tym problem, teraz jest juz znacznie latwiej odkad mala sygnalizuje swoje potrzeby:-D

U nas odkad pamietam hitem sa koniki pod wszelka postacia, a jak mala dostala stajnie z Lego Duplo to bawi sie nia dzien w dzien i zupelnie jej sie to nie nudzi. Dlatego idziemy tym tropem i na Gwiazdke dostanie LEgo Duplo najprawdopodobniej Dom Rodzinny Lego Duplo Dom Rodzinny 5639 - zdjęcia, foto, galeria produktu

a na Mikolaja oczywiscie konika:-D:-D Zestaw dla malej Pani Doktor ( ostatnio wyczailam, ze badala swoje pluszaki):
HASBRO MY LITTLE PONY RóŻYCZKA opinie użytkowników - Cokupic.pl

Juz czeka na nią w szafce;-)
 
Do góry